Big Data Lab Welcome Day

Big Data Lab Welcome Day

Про подію

7 липня запрошуємо вас взяти участь у Big Data Lab Welcome Day — безкоштовній online конференції з Data Science із шістьма топовими лекторами-викладачами. На Big Data Lab Welcome Day на вас чекають цікаві доповіді, знайомства з лекторами, які будуть викладати на комплексному інтенсивному курсі з підготовки data science спеціалістів Big Data Lab та детальна інформація щодо цілей та програми курсу.
Наприкінці відбудеться панельна дискусія на тему: «Data Science освіта — що потрібно ринку вже сьогодні?»

Що таке Big Data Lab

Big Data Lab — це комплексний інтенсивний курс з підготовки data science спеціалістів в онлайн-форматі, який передбачає вивчення фундаментальних математичних дисциплін, доменну експертизу і практику з реальними великими даними Vodafone.
Старт курсу: 15 вересня 2020 року.
Тривалість навчання: 6 місяців.

Теми:

  • Важливість великих даних для бізнесу мобільного оператора

  • Професія Data Scientist — поточний стан та тенденції
  • No problems, no progress. Особливості дата трансформації в компанії
  • Хмарні технології і платформи для обробки великих даних?
  • Чи замінить штучний інтелект людину?
  • Прогнозна аналітика — задачі, методи, застосування

Реєстрація:

Лектори Big Data Lab Welcome Day:

Володимир Рибалко

Керівник департаменту Customer Value Management (Big Data), Vodafone Більше 12 років досвіду в сфері цільового маркетингу на базі: предикативних моделей, аналізу Big Data та застосування систем Real Time Marketing.

Тема — «Важливість великих даних для бізнесу мобільного оператора»
Мова доповіді — російська

Володимир Кошель

Senior Data Scientist, Deep Learning Engineer, Vodafone Володимир Кошель вже більше 15 років в науковій галузі і зараз отримує PhD з Computer Science. Чотири роки досвіду роботи в сфері аналізу даних як Data Scientist, Machine Learning Engineer, Deep Learning Engineer.

Тема — «Професія Data Scientist — поточний стан та тенденції»
Мова доповіді — російська

Вероника Тамайо Флорес (Veronica Tamayo Flores)

Head of Consulting, Data Science UA Основна експертиза — бізнес аналіз, бізнес переклад (поєднання бізнесових та технічних навичок), ведення аналітичних проектів та розвиток бізнесу. Випускниця IE Business School (Іспанія) за спеціальністю Business Analytics and Big Data.

Тема — «No problems, no progress. Особливості дата трансформації в компанії»
Мова доповіді — російська

Юрій Демченко

Старший науковий співробітник, викладач Амстердамського Університету, інструктор-викладач дистанційного навчання Ліверпульського Університету, викладач курсу з технології великих даних в НТУУ “КПІ”, координатор і основний розробник Європейського проекту EDISON (Building Data Science Profession, 2015-2017), головним результатом якого стало створення EDISON Data Science Framework (EDSF), що складає базу для визначення професії спеціаліста з даних, відповідних компетенцій і широко використовується для розробки освітніх програм в області науки про дані.

Тема — «Хмарні технології і платформи для обробки великих даних?»
Мова доповіді — українська

Олег Чертов

Професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри прикладної математики НТУУ "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського", ініціатор першої освітньої програми з Data Science у вишах України, архітектор найбільшої OLAP-системи в Україні, яка й донині працює у Державній службі статистики України, консультант Світового банку та Фонду народонаселення ООН, координатор проектів Horizon 2020, NATO Science for Peace and Security, Volkswagen Foundation.

Тема — «Чи замінить штучний інтелект людину?»
Мова доповіді — українська

Леонід Любчик

Професор, доктор технічних наук, Лауреат Державної премії України, Академік АН вищої школи України, завідувач кафедри комп’ютерної математики і аналізу даних Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут, член Міжнародного наукового товариства IEEE, запрошений професор Wuppertal University, Germany та CINVESTAV, Mexico, член Науково-методичної ради МОН України у 2017-2019 рр., координатор розробки Стандартів вищої освіти в галузі знань «Інформаційні технології».

Тема — «Прогнозна аналітика — задачі, методи, застосування»
Мова доповіді — російська