Best of Global Outsourcing 100

Компанія Intellias увійшла до списку Best of Global Outsourcing 100

19 лютого міжнародна асоціація IAOP (International Association of Outsourcing professionals) підбила підсумки року на The Outsourcing World Summit в Орландо, США.  Та опублікувала рейтинг кращих світових аутсорсерів та постачальників ІТ-послуг. Цьогоріч асоціація оголосила особливу програму — Best of The Global Outsourcing 100 — та не приймала нових заявок від компаній на участь, а склала перелік кращих організацій із тих, які вже неодноразово фігурували у попередніх списках за 10 років. Intellias обрано одним із провідних фахівців аутсорсингу, які попередньо зарекомендували себе у рейтингах Global Outsourcing 100.

Я дуже радий, що Intellias традиційно фігурує у таких престижних рейтингах як Best of the Global Outsourcing 100. Це визнання підкреслює нашу відданість клієнтам, чіткий фокус на вирішення їхніх бізнес-проблем та прагнення до вдосконалення якості наших послуг. Відзнака Intellias такими міжнародними організаціями як IAOP допомагає IT-індустрії в Україні вийти на якісно новий, глобальний рівень

Віталій Седлер, CEO Intellias

До ювілейного списку увійшло значно менша кількість українських компаній у порівнянні з 2018 роком: Intellias, Eleks, N-ix, Sigma Software, Softjourn, Softengi, Svitla. 

IAOP — глобальна асоціація, яка щорічно проводить комплексні дослідження у сфері аутсорсингу, таким чином допомогаючи світовим компаніям у виборі постачальників IT-послуг. Список Best of The Global Outsourcing 100 є джерелом інформації для компаній, які прагнуть розширити свої пропозиції та працювати із надійними аутсорсинговими партнерами. Попередні переліки The Global Outsourcing 100 щорічно відзначали компанії, які постійно вдосконалюються та демонструють якість у сфері аутсорсингу. Рейтинг формується на основі певних критеріїв, серед яких: інноваційний підхід до роботи та надання послуг, сертифікати та нагороди за успішні проекти, відгуки клієнтів, позитивна динаміка зростання, відгуки клієнтів та проекти з корпоративної соціальної відповідальності. Цьогорічний спеціальний огляд IAOP базується на оцінці всієї історії компанії з моменту початку програм Global Outsourcing 100 та Best Outsourcing Advisors.

Перегляньте також інші новини Асоціації: