У польському Вроцлаві відкрилася виставка Azov84

У польському Вроцлаві відкрилася виставка Azov84

#CiklumStandsWithUkraine: Українці у Вроцлаві організували фотовиставку на честь захисників “Азовсталі”, зі світлинами Дмитра Козацького, захисника Маріуполя та фотографа. На ній демонструються його світлини, зроблені під час 84 днів захисту “Азовсталі”.

Azov84 експонується у вроцлавському культурному просторі Browar Mieszczański. Ініціаторами події стали Ольга Ланова та її чоловік Андрій Плахотнік, бізнес-аналітик у Ciklum. Компанія підтримала їх в організації виставки, яка триватиме місяць.

Попри надскладні умови захисники “Азовсталі” довели, що видатну мужність, звитягу та силу людського духу не зітреш зі сторінок історії. Ця виставка – чудова нагода продемонструвати в Європі інший бік війни в Україні. Ми вдячні, що можемо показати ці фото польському народові, чия підтримка та співчуття в ці часи неоціненна,

– зазначила Ольга Ланова.

Підпис Дмитра Козацького до останньої світлини з осадженого російськими військами заводу, "Азовсталь" – місце моєї смерті і мого життя", став епіграфом виставки. Після евакуаційної операції, у полоні країни-агресора залишається понад 2,5 тисячі українських бійців із “Азовсталі”.

Візуальне мистецтво завжди надпотужне. У випадку Azov84 йдеться, утім, про більше ніж мистецтво – передусім, мова про людей та їхній подвиг. Переконаний, що ця виставка стане черговою цеглинкою у міцному мості, який поєднує польський та український народи, ще більш повʼязані поточною трагедією,

– додав Марчін Вікторський, арт-директор Browar Mieszczański.

У Ciklum висловили повну підтримку проєкту колег. “Безперечно, як бізнес, народжений в Україні, ми не можемо залишатися осторонь війни. На корпоративному рівні ми інвестували вже більше 160 мільйонів гривень у підтримку українців, волонтерських організацій та Збройних Сил України. Але подібні мистецькі проєкти не менш важливі – і ми пишаємося подібними ініціативами і знаємо, що сотні наших колег роблять свій внесок у перемогу України на різних фронтах”,сказав Андрій Оксенюк, CFO Ciklum. Про ініціативи та волонтерські проєкти своїх фахівців компанія розповідає у соцмережах під гештегом #CiklumStandsWithUkraine.

Після завершення виставки у Browar Mieszczański світлини розмістять у вроцлавській Академії мистецтв, планується також проведення аналогічних заходів в інших містах Польщі.

Про Ciklum
Ciklum – провідна глобальна компанія з розробки цифрових продуктів та надання цифрових послуг, яка співпрацює з компаніями з Fortune 500 та стрімко зростаючими організаціями. Із керівним офісом у Великій Британії, Ciklum об’єднує більше 4000 розробників, дизайнерів, продакт-менеджерів та фахівців з науки про дані по всьому світу.

Перегляньте інші новини: