Дата публікації:
Публікація:
У рамках проєкту IT Export Boost 1 грудня відбулася онлайн-конференція між українськими та японськими компаніями. Мерія міста Кобе та представники японських компаній презентували власні проєкти та познайомилися з представниками українських ІТ-компаній для налагодження майбутньої співпраці.
IT-індустрія України розвивається стрімкими темпами та зростає щороку на 20-30%, не зважаючи на коронакризу. Як зазначив Кохей Охата, генеральний директор управління мерії міста Кобе, існує великий потенціал для співпраці між українськими та японськими компаніями, які працюють у цій сфері. Перспективи співпраці також підкреслили посол України в Японії Сергій Корсунський та посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда.