Асоціація “IT Ukraine” та МОН перепідписали меморандум про співпрацю

Асоціація “IT Ukraine” та МОН перепідписали меморандум про співпрацю

Меморандум про співпрацю 18 листопада перепідписали Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”, та Артур Селецький, заступник Міністра освіти з питань цифрової трансформації. Приводом до цього стало посилення співпраці сторін у вигляді реалізації низки освітніх проєктів, особливо актуальних в карантин за умов діджиталізації освіти. Перший меморандум було підписано ще у 2018 році. 

Артур Селецький, заступник Міністра освіти з питань цифрової трансформації, зазначає:

Особливо актуальним використання цифрових технологій стало в умовах пандемії, коли безліч процесів перейшли у сферу онлайн. Саме тому було вирішено перепідписати меморандум з Асоціацією “ІТ Ukraine”  і таким чином розпочати новий етап нашої співпраці.

Протягом 2018 - 2020 рр. Асоціація “IT Ukraine” та Міністерство освіти і науки України реалізували наступні проєкти: 

  • Літня школа програмування CODE Summer School, в якій взяли участь 130 дітей з 9 міст, сіл та селищ України;
  • Безкоштовний online-курс «Навчайся. Грай. Працюй», створений компанією-розробником ігор Ubisoft Ukraine, Асоціацією “IT Ukraine” та студією онлайн-освіти EdEra;
  • Join IT – всеукраїнський профорієнтаційний проєкт, покликаний залучати молодь до сфери інформаційних технологій.
Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”, підкреслює:

Інтенсивний розвиток сфери IT в Україні, який ми спостерігаємо останні роки, великою мірою залежить саме від наших кваліфікованих IT фахівців. Рік за роком ми посилюємо кадровий потенціал українських айтішників, докладаючи зусиль і до розвитку профільної освіти. Саме тому наше партнерство з Міністерством освіти і науки України і є тим стратегічним кроком, який дозволить бізнесу співпрацювати з державою для розвитку української IT-освіти та реалізації спільних проєктів.

Одним з перших результатів перепідписання меморандуму стало те, що вже у листопаді 2020 р. розпочала свою роботу slack-платформа для ефективної взаємодії компаній-членів Асоціації та МОН в рамках потенційних спільних проєктів. Варто зазначити, що це перша платформа для швидкої взаємодії між профільним Міністерством та Асоціацією.

: