Асоціація “IT Ukraine” презентувала звіт за І півріччя 2020 року

Асоціація “IT Ukraine” презентувала звіт за І півріччя 2020 року

14 липня відбулась презентація звіту Асоціації “IT Ukraine” з результатами роботи за основними напрямками GR, освітнього, CSR та PR.

Перше півріччя 2020 року виявилось насиченим на проєкти та партнерства, адже зі стартом карантину асоціація швидко перевела всі активності в online-формат. За цей час команда асоціації реалізувала 8 проєктів, провела 6 заходів та долучилась до 10 законодавчих ініціатив та звернень до влади.

В першому півріччі 2020 року команда асоціації працювала над наступними проєктами:

Активну участь в освітніх, соціальних та навчальних проєктах асоціації взяла 21 компанія. Також за цей період Асоціація поповнилась компаніями Beetroot, SPD-Ukraine, MGID, Wirex та FDI Ukraine і наразі налічує 59 компаній-членів, разом які представляють інтереси 50 тис. IT-спеціалістів в Україні.

Активним лишається і напрямок Government Relations (GR). Асоціація взяла участь в 24 зустрічах з посадовцями та долучилась до розробки 10 законодавчих ініціатив з початку 2020 року.

Активно велась робота над законопроєктом «Маски-шоу стоп-3», внесенням пропозицій та зауважень до проєктів «Дія Сіті» та до Закону про податкову реформу №466 (законопроєкт №1210). Також асоціація надала ряд пропозицій до влади щодо антикризових заходів для IT-галузі, таких як: заборона додаткового регулювання, мораторій на підвищення податків та перевірки тощо. 

Під час епідемії COVID-19 нагальними стали також і антикризові закони, в розробці / наданні пропозицій до яких долучилась асоціація:

  • Програма стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19
  • Закони щодо підтримки бізнесу на період поширення епідемії COVID-19.

Весь цей час активна робота велась і в освітньому напрямку асоціації. З початку 2020 року асоціація розвивала IT-освіту в межах таких основних проєктів: IT Law, Teachers Internship, «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» та спільного проєкту з UKRSIBBANK BNP Paribas Group по вдосконаленню матеріально-технічної бази профільних IT-кафедр та факультетів ВНЗ.

СSR-напрямок асоціації в першому півріччі 2020 року відзначився реалізацією проєктів #AntiVirus, єМалятко, Mine Awareness VR та СlickToSchool. Так, команда асоціації разом з компаніями-членами та партнерами надавали численну допомогу лікарям та медзакладам в рамках ініціативи #AntiVirus, стали технічними партнерами державного проєкту єМалятко, розробили сайт для спеціалізованої школи для дітей з інвалідністю та розробляємо наразі інтерактивний VR-продукт з інформування про мінну небезпеку для дітей на cході України разом з ЮНІСЕФ.

Наразі команда не тільки працює над вище названими проєктами, але і готується до запуску нових проєктів та ініціатив. Серед них запуск міжнародного проєкту «Експортний IT-альянс» спільно з USAID, дослідження IT-ринку України, проведення конкурсу IT Awards 2020 в новому форматі та, звісно, залучення нових учасників. Так, Тарас Кицмей, Президент Асоціації, співзасновник та член Ради директорів SoftServe, зазначив, що важливим вектором розвитку асоціації є саме залучення нових членів і, відповідно, посилення репутаційного впливу Асоціації “IT Ukraine”, яка наразі представляє інтереси 30% IT-ринку України.

В першому півріччі 2020 року Асоціація “IT Ukraine” посилила міжнародний напрямок роботи, оперативно адаптувалась до змін і успішно запустила ряд соціальних проєктів, системно співпрацювала із владою над нагальними потребами IT-бізнесу. Ми продовжимо роботу за трьома основними напрямками і надалі, акцентуючи увагу на залученні нових членів, роботі в напрямку GR та координації зусиль наших компаній в рамках освітніх та соціальних ініціатив,

— підкреслив Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”

Ознайомитись з презентацією «Результати роботи Асоціації “IT Ukraine” за перше півріччя 2020 року».

 

: