Відгук a-Gnostics, про участь в IT Ukraine

a-Gnostics
Андрій Старжинський

Андрій Старжинський

CEO a-Gnostics

Після 24 лютого і впровадження воєнного часу найскладніше стало залучати нових клієнтів. Від самого початку ми були на зв'язку із колегами із Асоціації, від коротких повідомлень про те, що всі у відносній безпеці, до довгих відео-дзвінків, коли потрібно було розказати свою історію і почути інших.

Треба створити сильне ком'юніті, щоб Українське ІТ було ще сильніше, в першу чергу, мало спільне бачення розвитку свого бізнесу на роки вперед і це рішення було узгоджене на всіх рівнях, не робило півотів, бо наша спільнота вже не стартап, а компанія.

Нам була надана нагода виступити на вебінарі, який Асоціація проводила для Японських колег. Приємно бачити інші активності, які проходять в рамках міжнародної діяльності IT Ukraine для допомоги по залученню нових клієнтів.

Українська ІТ спільнота не менше постраждала від жахів війни, можливо, не стільки фізично, але спеціалісти також втрачають житло, поранені і гинуть їх друзі і близькі, всі морально страждають, не всі сім'ї зараз разом, багато грошей передано для ЗСУ. Радимо людям знаходити в собі нові сили, ставати ще розумнішими і духовнішими, працювати ще краще, нас таких сильних точно ніхто не здолає. Радимо бізнесу шукати нові ринки для своїх послуг, створювати нові послуги, шукати світові гранти, навіть, якщо раніше здавалось що бізнес не може отримати грант. Своєю роботою ми всі наближаємо перемогу України.