Відгук про участь N-iX в IT Ukraine

N-iX
Андрій Павлів

Андрій Павлів

CEO & Co-founder N-iX

N-iX є членом «ІТ Ukraine» з 2007 року. Ми цінуємо вагомий внесок Асоціації в об’єднання зусиль ключових гравців індустрії задля розвитку ІТ в Україні.

Уже не один рік N-iX інвестує у розвиток місцевих ІТ- та бізнес-спільнот, і ми приєдналися до Асоціації, щоб посилити цей вплив і разом з іншими компаніями-членами працювати над вирішенням спільних для всієї індустрії викликів.

Передусім, ми зосереджуємо увагу на розвитку талантів та покращенні якості освіти в Україні. Адже від цього залежить майбутній ріст індустрії. В Україні працює майже 200 тис. ІТ-професіоналів. Поки ми не найбільша ІТ-спільнота у світі, але за рівнем технічних знань та вмінь ми вже конкуруємо з лідерами ринку. Інший важливий фокус – зміцнення іміджу України на міжнародній бізнес-арені та просування країни як глобального  ІТ-хабу. Також, щоб переконатися, що ми на правильному шляху, важливою є роль Асоціації у збереженні діалогу між бізнесом, урядом та суспільством, а також представлення єдиної позиції ІТ-спільноти. Тільки співпрацюючи, ми зможемо перетворити ці та інші виклики у можливості.

Щороку N-iX приєднується до ініціатив Асоціації, щоб працювати над цими та іншими спільними цілями. Ми сподіваємося, що з кожним роком наше об’єднання зростатиме, примножуючи партнерство та спільний успіх.