Компанія Alva Commerce приєдналася до Асоціації IT Ukraine

Компанія Alva Commerce приєдналася до Асоціації IT Ukraine

Alva Commerce – це розробник цифрових продуктів для відкритого бізнесу. З 2018 року команда забезпечує стабільну підтримку клієнтів різного рівня у сфері електронної комерції. Компанія отримала низку відзнак, стала Adobe Bronze Solution партнером, а також офіційним партнером Salesforce.

Ми приєдналися до найбільшої профільної IT-асоціації України  заради  важливої цілі – активної участі в житті української індустрії інформаційних технологій. IT Ukraine – саме те середовище, що стимулює до участі в освітніх, експортних та законодавчих ініціативах. Поступові кроки до цього ми робимо вже зараз, підтримуючи ряд державних та соціальних проєктів. Відтак глибоко переконаний, що діяльність Alva Commerce на ринку IT-аутсорсингу – інвестиція в майбутнє України,

– зазначив директор компанії Вадим Югас.

Ми разом, тому що ми драйвова команда однодумців. Впевнений, що спільними зусиллями члени Асоціації зроблять будь-який бізнес прибутковим та створять унікальне IT-ком’юніті, де кожен отримає шанс реалізувати свої амбіційні ідеї,

– підтвердив СТО Олександр Корник.

Про компанію

Alva Commerce сфокусована на розробці e-сommerce рішень на базі двох платформ:

  • Magento – № 1 у світі багатоканальна платформа для електронної комерції. Це потужний інструмент для організації онлайн-бізнесу, який дозволяє створити сучасний, зручний, швидкий та безпечний сайт під окремого замовника із збереженням гнучкості та надійності.
  • Salesforce Commerce Cloud – комплексна платформа автоматизації бізнесу, готові інтегровані рішення та вдосконалені сервіси.