АI Ukraine 2018

АI Ukraine 2018

5-та Міжнародна конференція з практичного застосування Штучного інтелекту та Data Science

Про подію

AI Ukraine – це найбільший майданчик для обміну досвідом і обговорення останніх розробок в сфері штучного інтелекту та інтелектуальної обробки даних для IT-фахівців.

У фокусі обговорення – останні новини, розробки та успішні кейси застосування Data Science, Machine Learning, Text Mining, Big Data, Robotics і Computer Vision. В цьому році, крім двох потоків доповідей готується також серія воршопів тривалістю пів дня кожен.

Ми запрошуємо виступити талановитих вчених і фахівців-практиків з міжнародним досвідом і участю в науково-дослідних проектах! Спікери – науковці, дослідники та інженери зі всесвітньо відомих університетів та компаній:  Carnegie Mellon University, University of Tartu, Facebook AI Research, Booking.com, H2O.ai, Skyscanner, Grammarly, DataRobot та ін. За 5 років конференція зросла з 260 до 800 учасників – приєднуйтесь! Список доповідачів та теми дивіться на сайті www.aiukraine.com.

 

Деталі

Конференція буде цікава для: Data Scientists, Machine Learning і Big Data розробників, BI інженерів, solution architects, бізнес-аналітиків і аналітиків даних, DB Architects, business owners, CEO, CTO, R & D фахівців і дослідників.

Про що доповіді?

  • Віртуальна реальність: сучасні тренди та застосування
  • Глибоке навчання: останні досягнення в пошуці інформації, розпізнаванні об’єктів та сприйнятті мови
  • Лінгвістика в NLP: чому так складно?
  • Чатботи: переваги та недоліки моделей, фреймворків i підходів для їх розробки
  • Машинне навчання на практиці: ML моделі та додатки для біоінформатики, e-commerce, ринку нерухомості, авіаперевезень та подорожей та інше
  • Як поєднати силу AI та IoT для побудови успішного бізнесу

Переваги участі для учасників Асоціації: 10% знижка за промокодом ITUkraine-AI2018

Придбати квитки