AI Conference Kyiv 2021

AI Conference Kyiv 2021

Промокод на знижку 20% для учасників Асоціації: AI_PR20

Про подію

21 вересня в київському конференц-холі «Оазис» відбудеться вже третя AI Conference Kyiv 2021 про впровадження штучного інтелекту в бізнес. Організатор – міжнародна компанія Smile-Expo. Конференція стане майданчиком, де кити індустрії AI, підприємці, діджитал-маркетологи обміняються ідеями стрімкого технологічного розвитку українського бізнесу.

Представляємо перших трьох спікерів конференції!

Експерти заходу поділяться знаннями та робочими кейсами про те, як штучний інтелект може істотно полегшити та прискорити ведення бізнесу.

Першими спікерами AI Conference, стали:

 • Олександр Краковецький – CEO в компанії DevRain, яка займається розробкою ПЗ зі спеціалізацією в галузі мобільних пристроїв, web-рішень, хмарних сховищ, штучного інтелекту та машинного навчання. Співзасновник і технічний керівник соціального стартапу «ДонорUA» – автоматизованої системи пошуку й організації донорства крові. Має статуси Microsoft Regional Director, Microsoft Artificial Intelligence Most Valuable Professional і Microsoft Certified Trainer.
  Спікер виступить з темою «Чому створення data strategy для компаній – першочергове завдання?».
 • Олександр Федотов – маркетолог, директор з розвитку бізнесу в цифровому консалтинговому агентстві «Ольшанський і Партнери». За більш, ніж 10 років досвіду на ринку маркетингу він реалізував 200 проєктів, зокрема для таких компаній, як «OTP Банк», Liqui Moly, «Мобілочка», Renault Ukraine, AutoRia і багатьох інших. У своїй доповіді експерт зазирне в майбутнє і розкриє тему «Маркетинг 2025 неможливий без чат-ботів. До чого готуватися сьогодні».
 • Ірина Кравець – керівна партнерка в CleverAgri (компанії, що спеціалізується на сфері діджиталізації агробізнесу), членкиня Комітету з розвитку сфери штучного інтелекту Міністерства цифрової трансформації України. Спікерка розкриє тему застосування IIoT, роботів і коботів, блокчейну, ML і AI в агросфері.

Гарячий промокод на знижку та пропозиція early bird

Встигніть скористатися вигідною пропозицією early bird та придбати квитки за зниженою вартістю: що ближча дата конференції, то вищі ціни. І це ще не все: для учасників Асоціації діє промокод AI_PR20, з яким ви отримуєте знижку 20% на квиток.

Не пропустіть імена наступних спікерів! Актуальні новини та реєстрація – на офіційному сайті.

Які теми розкриють на AI Conference

 • Розробники ШІ для різних галузей бізнесу поділяться власним досвідом та обговорять такі теми:
  • AI для забезпечення корпоративної кібербезпеки.
  • Чому створення data strategy для компаній – першочергове завдання?
  • АІ в агросфері.
  • Маркетинг 2025 неможливий без чат-ботів. До чого готуватися сьогодні?
  • AI в освіті. Як штучний інтелект допомагає роботодавцям в навчанні фахівців, націлених на вирішення бізнес-завдань?
  • Застосування AI в роботизованих системах підприємств: вдосконалення функціоналу.
  • AI в сфері фінансів і страхування: найкращі рішення та робочі кейси.
  • Співпраця розробників і держави: як AI-фахівці можуть посприяти діджиталізаціі в Україні?
  • Розробка та впровадження систем моніторингу з функцією комп'ютерного зору.
  А під час панельної дискусії відвідувачі зможуть взяти участь в обговоренні на тему «Концепція розвитку штучного інтелекту в Україні: перспективи та можливості для українського бізнесу».  

Промокод на знижку 20% для учасників Асоціації: AI_PR20

Реєстрація