Про компанію

Agiliway (Аджілівей) - це українсько-американська компанія, що надає послуги з розробки програмного забезпечення та IT-сервісів. Офіси компанії розміщено в Остіні (США), Кракові (Польща), Львові, Чернівцях та Івано-Франківську (Україна).

Компанія зростає швидкими темпами, нараховує понад 200 інженерів, має більш, ніж 100 виконаних проектів у тому числі розробку платформ зі складною бізнес-логікою та BI-рішеннями.

У травні 2018 року Agiliway представила свій перший власний продукт - мобільний додаток CiviMobile. Це мобільний додаток до CiviCRM, який дозволяє використовувати CiviCRM на смартфоні та користуватися додатковими функціями, такими як push-повідомлення, навігація, можливість використання своєї системи управління контактами, а також функціями CRM, що дозволяють створювати, редагувати або видаляти справи, заходи та події. CiviMobile випущено різними мовами, у тому числі англійською, німецькою, французькою, італійською та українською.

Agiliwaу працює в таких напрямках, як:

1. ІТ-консалтинг у сфері створення та оптимізації офшорних центрів розвитку в Східній та Центральній Європі з використанням найпопулярніших бізнес-моделей.

2. Розробка програмного забезпечення на основі вимог та побажань клієнта, починаючи від збору даних до випуску готового рішення та його обслуговування після впровадження в широкому діапазоні технологій, включаючи:

  • Найпопулярніші технології (PHP, JS, Java, C/C++, .Net, Clojure тощо);
  • BI та Big Data;
  • Веб-розробка;
  • Розробка мобільних додатків;
  • Контроль якості продукту.

3. Реалізація корпоративних рішень: впровадження та підтримку спеціальних систем CRM (CiviCRM, SuiteCMR, і SugarCRM) і ERP (Odoo) для стартапів, малих і середніх компаній, підприємств і неприбуткових організацій.

4. Повний спектр послуг з розробки рішень для електронної комерції, включно з розробкою стратегії, інтеграцій, впровадження міграції, підтримку після впровадження та технічне обслуговування, щоб наші клієнти могли скористатися усіма перевагами онлайн-магазинів, орієнтованих на результати і створених на популярних e-commerce платформах (Magento, WooCommerce, Shopify, OXID e-Sales, Aimeos тощо).

5. Аутсорсинг бізнес-процесів: виконання спеціалізованими віртуальними помічниками бізнес-процесів: адміністрування веб-сайтів, введення даних, SEM / SMM, інтелектуальний аналіз даних, онлайн-дослідження та ін.

Agiliway успішно розробляє та допомагає запустити проекти у сферах фінансових технологій, охорони здоров’я, електронного навчання, торгівлі, готельно-ресторанного бізнесу та організації відпочинку, HR, логістики, медіа, а також неприбутковим недержавним організаціям.

У 2020 році ми отримали сертифікат Microsoft Silver Partner. Здобуття світового визнання завдяки розвитку сучасних технологій має вирішальне значення для зростання компанії, а також засвідчує високий рівень досвіду у розробці з використанням .Net технології.

Отримавши статус Microsoft Silver Partner, команда Agiliway продовжила вдосконалювати свої внутрішні процеси, щоб відповідати найвищим стандартам партнерства з Microsoft і в 2022 році компанія Agiliway отримала статус Microsoft Gold Partner.

У 2021 році Agiliway здобула сертифікацію згідно міжнародного стандарту ISO 27001:2013, що підтверджує високий рівень захисту інформації та даних, а також управління процесами. Ми працюємо відповідно до міжнародних вимог із захисту даних, таких як GDPR, HIPAA, CCPA тощо, а також використовуємо найновіший технологічний стек для шифрування даних і їх мобільності, VPN, MDM.

Компанія Agiliway увійшла в топ B2B компаній України 2022 року рейтингу Clutch.

Додаткові дані

Офіси компанії в Україні: Львів, Чернівці

Кількість спеціалістів в Україні: 200

Офіси компанії за кордоном: Остін

Кількість спеціалістів в цілому: 400+