Agile Rock Conference 2019

Agile Rock Conference 2019

21 вересня в Києві вдруге відбудеться «найгучніша» в Україні конференція з підходів гнучкого управління організаціями та творчими процесами

Про подію

21 вересня в Києві вдруге відбудеться «найгучніша» в Україні конференція з підходів гнучкого управління організаціями та творчими процесами. В цьому році Agile Rock Conference збере 400+ учасників, а 20 топових спікерів з різних куточків світу ділитимуться кейсами та найсмачнішими трендами. У минулому році на конференції виступав сам Henrik Kniberg, який, до того ж, підписував гостям екземпляри книги "Scrum і XP: нотатки з передової".

У цьому році на Agile Rock Conference також буде найпотужніший лайн-ап європейських спікерів, яких рідко можна зустріти в Україні. Agile Rock збирає приголомшливу аудиторію: менеджерів компаній, тімлідів команд, проектних менеджерів, власників компаній, тестувальників, програмістів, бізнес аналітиків, Agile та Scrum коучів і багатьох інших, які працюють в IT.

У минулому році конференцію відвідали представники таких великих компаній: Lifecell, ПУМБ, Sigma, Data Art, Plarium, GlobalLogic, Wargaming, Namecheap, EPAM, SoftServe, Terrasoft, Luxoft, Johnson&Johnson, Ciklum, Oracle, Template Monster, Playtika, Vodafone, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Raiffeisen Bank Aval тощо.

Особливу атмосферу додають перерви з живою музикою. Організатори конференції, учасники та спікери збираються на сцені для того, щоб поджемити разом. Хтось грає на гітарі, хтось за барабанами, хтось за клавішами, а хтось бере на себе вокал. Разом це неймовірний бленд музичних стилів і характерів.

Чекаємо на вас в 2019, щоб влаштувати справжній рок-концерт!

Спікери

Karim Harbott, Великобританія

Karim Harbott, Великобританія

Agile тренер, коуч, блогер і спікер на міжнародних конференціях

Єдиний в світі тренер, який володіє двома сертифікатами Scrum Alliance: Certified Scrum Trainer® (CST) та Certified Enterprise Coach® (CEC)

Angel Medinilla, Іспанія

Angel Medinilla, Іспанія

Засновник компанії Proyectalis, фахівець з 17-річним досвідом, автор книги “Agile Kaizen: Continuous Improvement Far Beyond Retrospectives”

Клієнти: Ericsson, Vodafone, Oracle, AXA, SURA, та інші. В минулому році Анхель порвав зал і в цьому році нам знову пощастить послухати його

Cesario Ramos, Нідерланди

Cesario Ramos, Нідерланди

Product Development Consultant, Certified LeSS Practitioner & Coach

Gitte Klitgaard, Данія

Gitte Klitgaard, Данія

Agile коуч

Вірить в альтруїзм, хіпі, друг, любить обійми та постійно навчатися

Paul Klipp, Польща

Paul Klipp, Польща

Експерт з Agile-підходу до розробки програмного забезпечення та аутсорс послуг

Також Scrum коуч і президент компанії Lunar Logic Polska в Центральній Європі