Agile Forum 2020

Agile Forum 2020

Forum

Про подію:

26 вересня у Києві відбудеться перший кейсовий Agile Forum, організований компанією AgileDrive. Ви почуєте всю правду, відчуєте фан і драму трансформацій у бізнесі, а також дізнаєтеся про досвід компаній на прикладі реальних кейсів. 

Agile Forum збере більш ніж 250 учасників з таких сфер: банкінг, FMCG, креатив, рітейл, HoReCa, e-commerce та IT, а також включить два потоки доповідей. Своїм досвідом впровадження змін будуть ділитися представники топових компаній України та світу, серед яких Ceska Sporitelna, Epikur, Evo, Райффайзен Банк, Укрсіббанк, EVA, Vodafone, Banda, ВАТ, МакДональдс. Свою участь вже підтвердили Silvana Wasitova (Швейцарія), Giuseppe De Simone (Швеція), з України: Дмитро Баранов, Олена Крижановська, Дмитро Адабір, Юрій Литвиненко, Юлія Пузирьова, Артем Биковець.

Організатор конференції – компанія AgileDrive.

Маючи позитивний досвід впровадження Agile в топових міжнародних та національних компаніях, ми зрозуміли, як зробити так, щоб Scrum насправді працював та приносив цінність бізнесу. Тому допоможемо адаптувати гнучкі підходи в контекст вашої компанії. Ви зможете змінити традиційну модель управління, яка не встигає за потребами ринку, що швидко змінюються, та перейти на новий рівень, щоб досягати кращих результатів.

 

Основні цінності Agile Forum:

 • Практики для практиків

Ми не хочемо чергових доповідей “ні про що”, які переказують одні й ті ж самі книги та теорії. Ви дізнаєтесь про реальні кейси, а ділитися досвідом, успіхами та невдачами будуть не тільки коучі, а й представники компаній, в яких проходила трансформація. 

 

 • Атмосфера безпеки

Як завжди на наших івентах, тут всі - “свої”. Тому можна вільно розповідати про свої труднощі та болі, успіхах і досягненнях, ділитися правдою та дізнатися про досвід інших.

 

 • Простіше - краще

Жодних офісних костюмів, пафосу та пихатості. Ми за простоту. Ми за відвертість. Ми за душевність. І ми будемо говорити легко про найскладніше. 

 

 • You are not alone

Це правда. Ви не самі на полі Agile-трансформацій. Хтось вже стикався з такими ж проблемами, а комусь можете допомогти ви. Обмін досвідом та взаємодопомога - фундамент для міцного ком’юніті. 

 

 • Погляд під новим кутом

Для представників бізнесу форум - це можливість почути про трансформації не тільки від коучів та консультантів, а й від таких самих представників бізнесу. А для коучів це відмінний шанс дізнатися точку зору клієнта.

Для кого Agile Forum?

 • Представників бізнесу, які хочуть почати Agile-трансформації
 • Для тих, хто почав трансформацію, но щось не виходить
 • Для тих, хто хоче зрозуміти Agile, Scrum, та дізнатися більше про трансформації
 • Для тих, хто знаходяться на початку шляху трансформацій та кому не вистачає підтримки
 • Scrum-майстрів, Agile-коучів
 • Агентів змін

Промокод на знижку 10%: itukraine-af2020

Придбати квиток

Спікери

Юрій Козій

Юрій Козій

Agile-коуч, організаційний консультант, засновник компанії AgileDrive

Ключові Клієнти:
Vodafone, Philip Morris, Eva, Watsons, banda agency та інші.

Юрій Литвиненко

Юрій Литвиненко

Agile-коуч, тренер, співорганізатор ретритів для Agile-спільноти

У якості наукового редактора-консультанта допомагаю видавати українські переклади професійної літератури.

Giuseppe De Simone

Giuseppe De Simone

Certified Scrum Trainer, Certified Enterprise and Team Coach

His education and skills are heavily influenced by having been Scout for more than 30 years and Scout Leader for more than 20.