Адміністративні зміни в

Адміністративні зміни в "IT Ukraine"

Вітаємо Дмитра Овчаренка, CEO компанії ALCOR із призначенням на посаду виконуючого обов’язки Виконавчого директора Асоціації «ІТ України»!

Асоціація вже має досвід успішної співпраці із Дмитром у ролі віце-президента з правових питань. Cеред нещодавніх перемог фінансово-правового комітету «ІТ України» – реалізація ряду ініціатив, серед яких спрощення процедури імпорту прототипів обладнання для R&D цілей, порядку відкриття ФОП іноземними спеціалістами, скасування необхідності оформлення актів при експорті послуг тощо.

IT індустрія в країні вийшла на чисте 2-е місце серед експорту послуг і відповідно зросла до рівня, коли її інтереси повинні професійно представлятися в країні і за кордоном. Асоціація "IT Ukraine", яка вже об'єднує половину IT співтовариства України (= $ 2B), повинна відігравати провідну роль серед всіх регіональних об'єднань і відстоювати інтереси на національному рівні - PR, відносини з державою, IT освіту

говорить Дмитро Овчаренко.

Бажаємо Дмитру успіхів і сподіваємось, що Асоціація, як найбільше об’єднання гравців ІТ-ринку в Україні, стане ще більш потужним інструментом для захисту інтересів індустрії та ведення відкритого діалогу між представниками ІТ-бізнесу та владою.

 

Нагадаємо, перш ніж заснувати та очолити ALCOR, Дмитро 5 років керував юридичним департаментом вітчизняного відділення LUXOFT - компанії, що лише в Україні налічує близько 3,500 співробітників й більш ніж 13,500 по всьому світу.
Дмитро регулярно виступає на вітчизняних та закордонних бізнес-конференціях та зустрічах в якості експерта з правових питань. Зокрема, він був спікером минулорічної Lviv IT Arena (Україна, Львів), а також Israeli Ukrainian Innovation Expo 2018 (Ізраїль, Тель-Авів) та організованої Об’єднаною торговою палатою Швейцарії зустрічі «Швейцарія-Україна» (Цюріх, Швейцарія).