ABGames&Assocition

GameDev компанія AB Games – новий член Асоціації

AB Games – компанія-розробник Hidden City®, найпопулярнішої у світі гри в жанрі f2p HOPА, яка вже перекладена на 14 мов.

GameDev надзвичайно перспективний, адже світовий ринок відеоігор щороку зростає більше ніж на 8%. Індустрія об’єднує творчих та технічно просунутих IT-спеціалістів з найрізноманітнішою експертизою: від програмістів та тестувальників до художників та продюсерів. Тож на нас чекає плідна та цікава співпраця

впевнений Костянтин Васюк, виконавчий директор IT Ukraine

Наша мета – створювати успішні на глобальному ринку ігри з детально продуманими світами, давати можливість гравцям бути магами-творцями у цих світах.  Через такі продукти розкривати внутрішній потенціал українських розробників як креативних, підприємницьких і  відповідальних перед своїми гравцями. Українські розробники здатні створювати продукти, що змінюють світовий ринок геймдеву, і цьому є багато підтверджень. Ми віримо, що українці є надзвичайно талановитими і креативними, і в рамках своєї діяльності ми спрямовані на розвиток цих якостей у тих, хто «горить» іграми і хоче розвиватись у напрямку геймдеву.  Ми стаємо частиною IT Ukraine і прагнемо, завдяки синергії з іншими компаніями та Асоціацією, розбудовувати українську геймдев-індустрію на локальному та глобальному рівнях, підтримуючи інді-команди та навчальні програми на ринку

– зазначає Іванна Погребняк, CEO AB Games

Перегляньте візитну картку AB Games на веб-сайті Асоціації.

AB GAMES є компанією-розробником гри HiddenCity® в сегменті free-to-play. Гра HiddenCity® в 2017 році стала грою номером один у світі ігор жанру вільного відтворення HOPA. Вона також регулярно піднімається в TOP-50 Grosing USA iPad, Android і інших чартах. Гра HiddenCity® перекладена на 14 мов.

IT Ukraine − це найбільший пул сервісних та продуктових ІТ-компаній в Україні, які сукупно формують 50% всієї експортної виручки ІТ-галузі в Україні та об’єднують 27% українських IT-фахівців. Асоціація працює на ринку вже понад 15 років. Наша місія – забезпечити сприятливі умови для розвитку сфери IT в країні та за кордоном. Більше деталей на нашій сторінці у Facebook.

Перегляньте інші новини :