Дата публікації:
Публікація:
MicroF1 — продуктова фінтех-компанія, розробник програмного забезпечення для цифрового кредитування та автоматизації фінансових процесів, тепер є частиною Асоціації IT Ukraine!
MicroF1 приєдналася до Асоціації IT Ukraine, щоб спільно з лідерами галузі розвивати фінтех-екосистему України та впроваджувати інновації. Ми впевнені, що партнерство та обмін досвідом сприятимуть створенню сучасних цифрових рішень для фінансового сектору. Участь в Асоціації дає нам можливість активно впливати на розвиток ринку та відстоювати інтереси ІТ-спільноти,
— коментує керівництво компанії приєднання до ITU.
Серед основних цілей компанії:
Компанія займається створенням інноваційних ІТ-рішення для банків, МФО, кредитних спілок та ecom, які допомагають підвищувати ефективність, знижувати витрати й адаптуватися до змін. Команда впроваджує сучасні технології, AI та аналітику даних для розвитку фінансових сервісів нового покоління. І як зазначено в слогані компанії: «Credit Services Are Easy».
Наші основні зони компетенцій:
Сучасні комплексні системи кредитування від MicroF1 забезпечують повну автоматизацію: онбординг, e-KYC, подання заявок, CRM, скоринг та прийняття рішень, управління позиками, оплати та NPL контроль. High-load і SaaS технологічні платформи MicroF1 надали послуги вже 2 млн. користувачів сервісів онлайн кредитування та видали 1,8 млн. кредитів.
Картка компанії-учасниці ITU: yan.ua/l/MicroF1-an-ITU-Member