5 українських ІТ-компаній потрапили до міжнародного рейтингу Inc. 5000

5 українських ІТ-компаній потрапили до міжнародного рейтингу Inc. 5000

Вітчизняний ІТ-бізнес продовжує отримувати міжнародне визнання. Цього разу 5 українських компаній зі сфери інформаційних технологій увійшли до відомого рейтингу "Inc. 5000 Europe" – списку приватних компаній Європи, які розвиваються найбільш динамічно. Укладачем рейтингу є авторитетний американський журнал для підприємців "Inc".

Розрахунок темпів розвитку здійснюється експертами журналу на основі інформації про річні доходи компаній за 2014, 2015 та 2016 роки.

Українські ІТ-компанії, які представлені у цьогорічному рейтингу (за алфавітним порядком):

  • Clickky - платформа для мобільних рекламодавців та паблішерів. 1153 позиція у списку та зростання на 600%;
  • Intellias - міжнародна компанія-розробник з головним офісом у Львові. Учасник Асоціації "IT Ukraine";
  • MacPaw – українська продуктова IT-компанія. Спеціалізується на розробці програмного забезпечення для MacOS. 1289 позиція та майже 552% зростання;
  • Netpeak – агенція з інтернет-маркетингу та розробник сервісів для інтернет-маркетологів. Позиція у рейтингу – 3031, темпи зростання – 172%;
  • N-iX – міжнародна компанія-розробник з головним офісом у Львові, Учасник Асоціації "IT Ukraine". За даними рейтингу, компанія продемонструвала зростання на 331%. Займає 2141 сходинку у списку.

Всього ж цього року до списку Inc. 5000 потрапили 33 компанії з України.

Inc. - американський діловий журнал для власників стартапів, малого та середнього бізнесу. Заснований у 1979 році та є одним з перших та найбільш популярних видань на підприємницьку тематику. 

Inc. 5000 – щорічний рейтинг компаній, які розвиваються найбільш динамічно. Укладається експертами журналу та має дві окремі версії – для США та Європи.