Інноваційний місяць в ОАЕ

Україна братиме участь у Всесвітній виставці ЕКСПО 2020 у Дубаї (ОАЕ)

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розшукує винахідників, стартапи, компанії, установи та фізичних осіб, які мають цікаві, варті уваги та поширення інноваційні продукти і ноу-хау, та запрошує їх взяти участь в Інноваційному місяці в ОАЕ. 
Участь у заході інтерактивна і безкоштовна.

Україна - одна з 9 країн з понад 200 учасників ЕКСПО 2020 (країн та організацій), яких ОАЕ запросили до участі в Інноваційному місяці. Запрошення стало результатом успішного затвердження тематичної концепції українського павільйону на ЕКСПО 2020. Концепція України об’єднана під загальною темою “Smart Ukraine. Connecting Dots” та передбачає презентацію України як інноваційної країни, що динамічно розвивається та робить значні зусилля для впровадження розумних технологій.

Для участі необхідно до 23:59, 10 лютого 2019 року на електронну адресу oshtonda@me.gov.ua надіслати англійською мовою насту:

  • Коротку тезу щодо вашого інноваційного продукту (2-3 речення);
  • Фото/рендери/коротке відео про продукт;
  • Коротку інформацію - опис інноваційного продукту (2-3 абзаци);
  • Контактні дані особи (номер телефону/електронна пошта) для подальшого зв’язку, отримання пояснень, можливості комунікації щодо продукту з потенційними інвесторами та покупцями та іншими зацікавленими організаціями та особами.

Ми обмежені в часі, тому що отримали запрошення від організаторів доволі пізно. Але "Інноваційний місяць" - це чудова можливість для промоції українських технологічних продуктів. Водночас для нас важлива прозорість процесу відбору. Тому ми оголошуємо відкритий прийом заявок на короткий строк

- пояснила радник Міністра економічного розвитку і торгівлі Роксолана Підласа.
 
Довідково

Інноваційний місяць в ОАЕ є одним з найбільших інноваційних фестивалів у світі, який за допомогою консолідованих зусиль уряду ОАЕ, приватного сектору громадськості працює над формуванням та розвитком культури інноваційного підприємництва в ОАЕ. 
Більш детальну інформацію про захід та програму Ви зможете знайти на веб-сайті: www.uaeinnovates.gov.ae
ЕКСПО 2020 - виставка світового масштабу тривалістю шість місяців. https://www.expo2020dubai.com
Україна братиме участь у Всесвітній виставці ЕКСПО 2020 у Дубаї (ОАЕ) із власним павільйоном площею біля 3000 кв метрів. Очікується, що український павільйон відвідає понад 10-15 тис осіб щодня.

Перегляньте також інші новини галузі: