«Фундація Течія» передала обладнання до харківської лікарні

«Фундація Течія» передала обладнання до харківської лікарні

27 серпня в межах проєкту IT4Life громадська організація «Фундація Течія» передала харківській лікарні нове обладнання — електрохірургічний апарат.

Проєкт IT4Life, створений Харківським ІТ Кластером у період карантину, продовжує свою роботу. 

ГО «Фундація Течія» придбала електрохірургічний апарат BOWA та систему фіксації черепа DORO загальною вартістю 750 тисяч грн і передала його Міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова в Харкові. 

Апарат працюватиме в Центрі дитячої нейрохірургії та дозволить робити складні хірургічні операції на головному мозку.

Наш Центр — єдиний для пацієнтів із Харківщини, Сумщини, Полтавщини, Донеччини та Луганщини. Лише за останній рік ми госпіталізували та пролікували близько двох тисяч пацієнтів,

— розповів Олександр Духовський, керівник Центру дитячої нейрохірургії.

Олександр поділився, що в лікарні працює одна з найбільш сучасних операційних в Україні, але для ефективнішої роботи їм не вистачало електрокоагулятора та системи фіксації черепа. Саме їх надала ГО «Фундація Течія».

Електрокоагулятор BOWA використовується в мікронейрохірургії для виконання розрізів і припинення кровотечі. За рахунок системи DORO, обладнаної додатковими спеціальними фіксаторами, апарат дозволяє робити операції дітям, значно скорочувати час операції та гарантувати максимальну безпеку пацієнта та хірурга.

Олександр Духовський, директор Центру дитячої нейрохірургії, та команда Kharkiv IT Cluster: Дар’я Зозуля (інтерн), Альона Бєляєва (Head of Сommunication), Ольга Шаповал (директорка Kharkiv IT Cluster)

ГО «Фундація Течія»

«Фундація Течія» — це громадська організація, що входить до міжнародного технологічного холдингу TECHIIA. Вона об’єднує ресурси, аби спрямувати їх на системне вирішення болючих проблем і зробити життя людей кращим. 

Організація займається охороною здоров’я, розвитком STEM-освіти та адресною соціальною допомогою.

Один із важливих критеріїв наших благодійних проєктів — масштабність. Тобто якнайбільше людей мають отримати від них користь. Тому ми з партнером Юрієм Лазебніковим обрали Харків для нового проєкту Фундації, адже тут міський центр дитячої нейрохірургії працює з дітьми з усієї Лівобережної України. За прогнозами лікарів, це 250–300 операцій щороку. А це щонайменше 250 врятованих дитячих життів.

— зазначив Олег Крот, керуючий партнер холдингу TECHIIA та співзасновник ГО «Фундація Течія»

Таким чином, із початку 2018 року засновники ГО «Фундація Течія» вже допомогли обласній клінічній лікарні в місті Кропивницький на понад 4 млн грн. Організація придбала необхідне обладнання й забезпечила лікарню необхідними медикаментами та медзасобами.

IT4Life

У межах проєкту IT4Life ми не зупиняємося на досягнутому, а виконуємо свою роботу й надалі, рятуючи життя та допомагаючи країні в складний час. Харківський ІТ Кластер вдячний кожному, хто не залишається байдужим і робить життя легшим для тих, хто цього потребує.

Якщо у вас є бажання та можливість допомогти лікарням Харківського регіону, переходьте за посиланням на сайт проєкту IT4Life і переконайтесь у тому, що допомагати з нами — безпечно та надійно!

Директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал (справа)

Електрокоагулятор для виконання розрізів і припинення кровотечі

Олександр Духовський демонструє систему фіксації черепа