Учасники

21 грудня 2016 року відбулися Загальні збори учасників Асоціації "Інформаційні технології України" (Конференція). 

Основні результати:

За результатами Конференції Президентом Асоціації на 2017 рік обрано  - Юрія Антонюка, керівника та візіонера компанії ЕРАМ Україна, яка входить в міжнародну корпорацію EPAM Systems. Юрій - доцент Військової Академії Республіки Білорусь, технічний спеціаліст та підприємець, більше 20 років працював з технологіями програмування та керував командами з розробки ПЗ. 

Віце-президентом  з питань фінансово-правової діяльності на  2017 рік обрано - Дмитра Овчаренка,  голову  фінансово-правового комітету Асоціації “ІТ України", керуючого партнера консалтингової компанії SBT Systems Ukraine.

Віце-президентом по роботі з малим та середнім бізнесом на 2017 рік обрано - Віктора Левандовського, генерального директора InternetDevels.

Також прийнято рішення щодо заслуховування пропозицій та програм кандидатів на інші віце-президентські позиції за напрямками на засіданні Правління (Ради представників).

Затверджено звіти Президента Тараса Кіцмея і Виконавчого директора Асоціації Віктора Валєєва за 2016 рік та сформовано правління (Рада представників).

Асоціація зросла, до складу дійсних учасників прийняті нові компанії:
Lenal
Daxx
Thinkmobiles
Skywind Group
Comparex
Computools

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати новий коментар