Учасники

Директор Асоціації "ІТ України" Віктор Валєєв виступив в ефірі "Шустер LIVE" від 23.10.2015 з приводу обшуків в ІТ-компаніях України.

"Варто розуміти, що формальні причини приходу силовиків в ІТ-компанії дуже різні", - зазначив Валєєв. "Ключова проблема зараз - це нерозуміння нашої галузі державними діячами. Як може чиновник (прим.: заява Сергія Білана, першого заступника ДФС України) у контексті обшуків ІТ-компаній говорити, що вони не будуть дозволяти виводити валюту з України, якщо ІТ галузь зараз - третій за обсягом експортер в країні".

Також Віктор Валєєв прокоментував заяву члена Національної ради реформ Даніїла Паська стосовно закону щодо вилучення серверів. Валєєв зазначив, що потрібна чітка доробка цього закону, яка б повністю нівелювала можливість вилучення техніки при обшуках.

Крім цього, Віктор Валєєв звернувся до заступника голови Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа, який також був в ефірі, з проханням донести до Президента України рівень серйозності проблеми з обшуками. "Має бути чіткий сигнал від Президента, Прем'єр-міністра про те, що ІТ-бізнес сьогодні служить індикатором інвестиційної привабливості всієї країни", - заявив Віктор Валєєв.

Новини асоціації

Додати новий коментар