Учасники

Британська асоціація Global Sourcing Association (GSA) назвала Україну найкращою країною 2017 року з надання послуг аутсорсингу. Заявку на номінацію України в цій категорії подала компанія N-iX. Вручення відзнаки відбулося 19 жовтня в Лондоні. 
 
Конкурентом України у фіналі цього року була Білорусія. У 2016 країною року з надання послуг з аутсорсингу названо Єгипет, а у 2015 - Болгарію. 
 
"Одне із наших завдань - розкрити потенціал України як країни з інженерним та інноваційним потенціалом. Ми розуміли, що в України є все, аби перемогти в цій номінації: велика кількість висококваліфікованих розробників, конкурентні ціни, ІТ інфраструктура, яка швидко розвивається. Ця нагорода - наш скромний внесок у зміцнення ІТ-бренду України у світі ", - коментує Андрій Павлів - СЕО та співзасновник N-iX, голова наглядової ради Lviv IT Cluster.
 
"Це дійсно важливе досягнення для України, оскільки результати роботи оцінювалися іншими колегами по індустрії, включаючи замовників та постачальників послуг, а також юридичними та консалтинговими компаніями", — говорить Том Квіглі, директор з аутсорсингу в Emerging Europe.
 
14 років поспіль асоціація  GSA UK Awards відзначає компанії, які демонструють найкращі практики в сфері аутсорсингу. Компанія N-iX, яка подала заявку від України, боролась за перемогу в фіналі в п’яти номінаціях:
 
• Країна року з надання послуг з аутсорсингу
• Міжнародний аутсорсинговий котракт року
• Телекомунікаційний проект року
• Проект року з цифрової трансформації 
• ІТ аутсорсинг проект року
 
В останній номінації - ІТ аутсорсинг проект року - за перемогу, окрім N-iX, боролись ще дві українські компанії - Ciklum та Intellias.
 
Промоція та зміцнення ІТ бренду України в світі потребує консолідованої праці. На цьому наголошували керівники провідних ІТ-компаній в Україні під час цьогорічної найбільшої технологічної конференції Східної Європи “ІТ Арена”.  За їхніми словами, провідні ІТ-компанії в країні повинні об'єднати свої зусилля та сформувати потужний і привабливий бренд України, надавши їй єдиний голос і представивши країну на світових технічних та ділових заходах.
 
Згідно з дослідженнями PwC ІТ-індустрія України займає третє місце за вкладом в ВВП країни, і становить $2,5 млрд. експорту. Очікується, що до 2020 він досягне 10 млрд. доларів з 5,7% внеском у ВВП.  За минулий рік вищі навчальні заклади та освітні курси випустили біля 30 тисяч нових ІТ-спеціалістів, які поповнили ряди 100 тисяч розробників, які вже працюють в галузі. Упродовж останніх шести років Україна є топ-30  країн-партнерів з ауторсингу в рейтингах, які складає провідна дослідницька та консалтингова компанія Gartner. 
 
Вже 10 листопада ми обговоримо перспективи української IT-галузі на глобальному ринку в рамках Software Development Forum 5.0. Дізнатися більше про подію >
Новини індустрії

Додати новий коментар