Учасники

16 вересня в Києві відбулася шоста церемонія нагородження кращих ІТ-фахівців України -  Ukrainian IT Awards 2017.

Подія відбувається щороку і є продовженням однієї з найбільших міжнародних ІТ-конференцій IT Weekend Ukraine. Цього року конкурс проводився під егідою Асоціації “ІТ України”, до складу журі, що працювали у різних номінаціях, загалом увійшли 44 представники з 25 ІТ-компаній України.

Відбір кращих фахівців у кожній з номінацій тривав близько місяця і включав аналіз здобутків, професійних досягнень кандидатів, а також індивідуальні співбесіди з фіналістами. Юридичний супровід та розробку правил конкурсу забезпечив партнер конкурсу - незалежна юридична компанія Arzinger. З правилами проведення Ukrainian IT Awards можливо ознайомитись на сайті з початку проведення конкурсу.

Отже, найкращими ІТ-фахівцями країни 2017 стали:

У номінації Software Engineering - Іван Загородній, SoftServe

У номінації Quality Assurance - Олександра Ковальова, Softengi

У номінації Software Architecture - Олексій Васильєв, Railsware

У номінації Project Manager - Роман Резніков, SoftServe

У номінації Product Manager - Микола Савін, Competera

У номінації Business Analysis - Юрій Гайдучок, Ciklum

У номінації UI Design - Станіслав Рапп, Matic Insurance Services

У номінації IT Education - Зеновій Верес, SoftServe

У зв'язку зі специфікою напрямку Cyber Security, організатори отримали недостатньо конкурсних заявок у цій номінації, відтак цього року на сцені Ukrainian IT Awards  було лише 8 переможців. Однак, члени журі не змогли оминути увагою кількох номінантів, які за значні здобутки у своїй категорії отримали спеціальні відзнаки конкурсу. Серед них - Володимир Булдижов,  Infopulse Ukraine (Cyber Security); Марина Шевченко, Charmtech Labs (Quality assurance) та Сергій Іщеряков, SmartMe University (IT Education).

“Організація цього конкурсу стала викликом для ІТ Асоціації, адже обирати кращих з кращих - дуже відповідальна і непроста задача. Cпільно з партнерами та робочим комітетом Ukrainian IT Awards ми доклали значних зусиль, аби конкурс був максимально об’єктивним та прозорим - розповідає директор Асоціації “ІТ України” Олександр Кубраков - І мені надзвичайно приємно стояти поруч з нашими цьогорічними переможцями, розуміючи, що ці висококласні спеціалісти і є обличчям української ІТ-індустрії у світі”.

Загалом до участі у конкурсі надійшло понад 150 заявок у 9 номінаціях. Компанія SoftServe започаткувала цю відзнаку 6 років тому і в цьому році залишила за собою організацію святкування та проведення цього заходу у рамках IT Weekend Ukraine.

Додати новий коментар