Учасники

Завдяки соціально відповідальним ІТ компаніям Львова талановиті та мотивовані діти зможуть навчатися на програмі LITS4kids безкоштовно. Вже 4 ІТ-компанії (SoftServe, Rebbix, Romexsoft, VGG) та інформаційний портал для ІТ-фахівців dou.ua виділили стипендії, завдяки чому 9 школярів зможуть навчатися у Львівській ІТ школі безкоштовно.
«Ми живемо у дуже динамічному середовищі, коли технології проникають у всі сфери життя, тому перед майбутніми ІТ-фахівцями відкриються великі виклики і перспективи. Дуже важливо, щоб підлітки, які цікавляться ІТ, мали можливість ще у шкільному віці познайомитись з цим напрямком і спрямувати свої інтереси у правильне русло», - сказав Ярослав Любінець, голова Ради директорів компанії SoftServe.

Довідка

LITS4kids – це проект Львівської ІТ школи (LITS), спрямований на всебічний розвиток дітей. Тут немає нудних уроків, об’ємних домашніх завдань, незацікавлених у своїй роботі викладачів та балової системи оцінювання. Лише практичні заняття і виключно актуальні знання, без яких стати успішним сьогодні неможливо. 
Детальніше про програму можна дізнатися за посиланням http://lits.com.ua/lits4kids/

Новини компаній

Додати новий коментар