Учасники

6 квітня відбувся шведсько-український бізнес-форум “IT Connection”, організований посольством Швеції в Україні та інвестиційною радою Business Sweden за підтримки компаній Sigma Software, Ericsson, Beetroot, Entergate. Метою заходу було встановлення та розвиток ділового партнерства між Швецією та Україною в ІТ-галузі. На заході були присутні представники Урядів обох держав, а також бізнес-спільноти. З боку Асоціації “ІТ України” у Форумі взяли участь Віктор Валєєв, директор асоціації та Дмитро Овчаренко, віце-президент асоціації.

Оскар Стенстрьом, державний секретар Швеції з питань бізнесу та інновацій зауважив, що в Швеції зараз дуже стрімко розвивається сегмент стартапів. І саме розвиток стартап-культури може стати гарним майданчиком взаємодії між ІТ-спільнотами двох держав.

Державний секретар Швеції також зазначив, що Україна входить в ТОП-26 держав, бізнес-співпраця з якими є приорітетною для шведського Уряду.  Загалом на події були присутні представники 15 шведських компаній.

Дмитро Шимків, заступник голови адміністрації Президента України, який також взяв участь у роботі Форуму зазначив, що в Україні зараз 90 000 ІТ-фахівців, та їх кількість зросте до 200 000 к 2020 року. Він закликав шведські компанії до тіснішої співпраці та розширення свого бізнесу в Україні.

Новини індустрії

Додати новий коментар