Учасники

Президент України в інтерв'ю тележурналістам 26 січня 2016 року підкреслив, що Україна буде приділяти особливу увагу розвитку ІТ-галузі, пообіцявши, що ІТ-фахівці будуть знаходитися під особистим захистом.

"Якщо у вас конкретно були проблеми, підпишіться, доведіть що вони були несправедливі, і ви будете мати мій захист", - сказав він.

Наводимо повний фрагмент висловлювання Президента: 
«Ми маємо створити відповідні умови, і я впевнений в тому, що вони (прим.: ІТ-шники) будуть знаходитись під моїм особистим захистом. Не для того, щоб домовитись з податковою зробити скандал, а потім тихо вирішувати свої питання, ні. Якщо у вас конкретно були проблеми, підпишіться, доведіть, що вони були несправедливі, і ви будете мати мій захист. ІТ індустрія – це digital урядування, і прозорі електроні торги, і боротьба з кіберзлочинністю, і кібербезпека в правоохоронних органах, це є величезний напрямок діяльності, в який ми готові і будемо залучати українських ІТ фахівців. Я впевнений, що на сьогоднішній день в України є можливість продемонструвати та підтвердити, що ми змінили порядок денний».

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=d7O4DUVxyto&feature=youtu.be&t=345

Новини індустрії

Додати новий коментар