Учасники

За минулий рік зростання ІТ-сфери в Україні у середньому склало близько 20%. І основа цього зростання - потужний розвиток кожної окремої компанії. Ми раді представити вам річні результати одного з учасників Асоціації «ІТ України» - DataArt.

У 2017 році прибуток мережі DataArt збільшився на 27%. До команди DataArt загалом приєдналось понад 600 осіб, було створено дві нові індустріальні практики, а нова ігрова платформа Skillotron вже зацікавила 8 тис. користувачів з усього світу.

Минулого року DataArt відкрив дві нові практики: iGaming та Retail & Distribution, кожна з яких вже працює з важливими клієнтами. Центр Excellence Blockchain, також створений DataArt у 2017 р., допоміг реалізувати проекти в галузі фінансів, засобів масової інформації та охорони здоров’я. 

Понад 600 нових фахівців приєдналось до DataArt у 20 локаціях, загальна кількість персоналу в 10 країнах станом на кінець року перевищила 2600 осіб. Більше 350 людей почали працювати в українських центрах розробки DataArt в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі, Харкові та Херсоні.

У 2017 р. DataArt презентував низку освітніх ініціатив. У Болгарії та Україні було відкрито безкоштовні IT-курси для початківців. Перезапущено онлайн-ресурс із 200+ освітніми курсами та запущена унікальна платформа для оцінювання навичок програмістів Skillotron. З моменту запуску у серпні минулого року Skillotron, новий продукт DataArt, вже допоміг перевірити свої навички більше ніж 8 тис. розробників із 54 країн.

Медична практика DataArt у 2017 році показала 26-відсоткове зростання, досягнувши запланованого річного прибутку за 11 місяців та збільшивши портфель, зокрема, за рахунок появи нових клієнтів, таких як Embody та PSI. Додаток KidPro, розроблений DataArt, виграв премію Pfizer Healthcare Challenge в Мюнхені.

Фінансова практика минулого року зробила внесок у розмірі $44 млн. Один із найбільш вагомих результатів практики — завершення багаторічної розробки нової торгової платформи для Nasdaq FBMS. Окрім того, у 2017 р. DataArt став зареєстрованим діловим партнером Pega.

Медіапрактика показала 22-відсоткове зростання, підписавши контракти з дев’ятьма новими клієнтами, зокрема, з мережею телерадіомовлення в США та незалежною компанією з розповсюдження музики в Євросоюзі. Практика зміцнила відносини з найбільшими музичними лейблами, видавцями та дистриб’юторами, посиливши позиції експерта з Big Data, аналітичних даних та управління метаданими.

Travel практика продовжила стійке зростання, розпочавши роботу з кількома новими клієнтами, серед котрих Travelport, Runtriz та Vestibule Solutions. Окрім того, DataArt потрапив у шорт-лист премії Travolution як краща технологічна команда в індустрії подорожей.

Практика IoT DataArt досягнула 33-відсоткового зростання доходів, розширила свої пропозиції, зокрема, з розробки для індустрії smart cars. Команда практики, як і раніше, залишається зосередженною на машинному навчанні, блокчейні, управлінні даними, edge computing та хмарній підтримці.

Минулого року DataArt запустив локальні веб-сайти на чотирьох мовах: болгарській, іспанській, польській та українській. Також було проведено чотири міжнародні конференції IT NonStop в Україні та Польші й більше 150 технологічних зустрічей для розробників з усього світу. 

Юлія Завілейська, старший віце-президент DataArt: «Минулого року ми активно розвивались у наших нових країнах — Аргентині, Болгарії та Польші. У 2018 році DataArt продовжить пошук нових талантів по всьому світу — і в існуючих центрах розробки, й, можливо, в нових локаціях».

 

Про DataArt

DataArt створює, розвиває та підтримує унікальні програмні рішення, які сприяють розвитку бізнесу клієнтів у різноманітних індустріях. DataArt об'єднує досвід більше ніж 2600 фахівців із 20 міст США, Західної і Східної Європи, Латинської Америки. За 20 років DataArt завоював довіру клієнтів, зокрема, Nasdaq, S&P, oneworld Alliance, Ocado, artnet, Betfair та skyscanner.  В Україні DataArt об’єднує понад тисячу фахівців у шести центрах розробки (Дніпро, Київ, Львів, Одеса, Харків та Херсон). www.dataart.ua.

Новини компаній

Додати новий коментар