Учасники

Ostware Services переходить під бренд PLVision

Компанія PLVision, що спеціалізується на розробці комплексних програмних рішень у сфері мережевих технологій та Інтернету Речей, успішно завершила інтеграцію свого українського підрозділу - компанії Ostware Services у свою структуру. Як наслідок, компанія офіційно переходить під бренд PLVision з 15 травня 2017 року.

Ostware Services є частиною групи компаній PLVision з 2014 року. Її офіси розташовані у Львові та Одесі. Компанія спеціалізується на розробці та автоматизованому тестуванні програмного забезпечення у сфері мережевих технологій, вбудованих систем та Інтернету Речей. Заснована у 2007 році як Toroki Ukraina, компанія Ostware Services володіє рідкісною компетенцією, що зумовлено нішевою високотехнологічною спеціалізацією проектів. Зокрема, компанія серед перших в індустрії почала розробляти рішення на основі SDN (Software Defined Networking) та NFV (Network Function Virtualization). R&D-лабораторія компанії займається дослідженням новітніх технологій з метою визначення їхньої потенційної цінності для бізнесу.

Компанія Ostware Services є діючим членом Львівського ІТ Кластера та Асоціації “IT України”, партнером Бакалаврської програми “Інтернет Речей” в НУ “Львівська Політехніка”. Компанія відома як організатор власних освітніх програм - Training Center для студентів та Competence Сenter для розробників із досвідом. Метою програм є підвищення професійної компетенції програмістів у сферах мережевих технологій та Інтернету Речей.

Головний офіс компанії PLVision знаходиться у Кракові, а партнерські представництва - у Німеччині, США та Бразилії. Компанія плідно співпрацює з провідними гравцями ринку мережевих технологій, інноваційними стартапами, а також із промисловими компаніями, що прямують до виробничої автоматизації нового покоління. PLVision допомагає замовникам ефективно реагувати на зміни ринку та індустрії, досягаючи прогресивного лідерства завдяки інноваціям у мережевих технологіях та Інтернеті Речей. Компанія є членом спеціалізованих програм Intel® Network Builders та Intel® IoT Solutions Alliance.  

“Ми раді завершити інтеграцію Ostware Services у структуру та бренд PLVision, що позиціонує нас як цілісну організацію з унікальними нішевими знаннями та досвідом,” - зазначив Валерій Козлов, співзасновник та генеральний директор компанії PLVision. “Цей крок допоможе нам розширити спектр наших послуг та приносити ще більшу цінність клієнтам нашими рішеннями в галузі мережевих технологій та ІоТ. Для нас це дуже важливий період, і ми вдячні за підтримку нашим працівникам, клієнтам та партнерам”.

Довідка про компанію

PLVision - європейська компанія, яка надає послуги з розробки програмного забезпечення у сфері мережевих технологій та Інтернету Речей. З 2007 року ми допомагаємо світовим лідерам бізнесу досягати та зберігати першість у технологічних інноваціях. Компанія займається дизайном, реалізацією та розгортанням комплексних рішень “під ключ” для різних галузей і спеціалізується на розробці мережевих технологій (Ethernet networks, Software Defined Networking, Network Function Virtualization) та індустріальному Інтернеті Речей. Команда PLVision налічує близько 140 фахівців, офіси знаходяться у Львові, Одесі та Кракові, партнерські представництва - в Німеччині, США та Бразилії. Більше інформації на сайті компанії: plvision.eu

Додати новий коментар