Учасники

Розпочався продаж квитків на 5 міжнародну конференцію ІТ Weekend Ukraine, що відбудеться 17 вересня у Києві. Це масштабна галузева подія, яка щороку збирає провідних світових експертів та близько 1000 учасників з усієї України. 

Цього року організатори зберуть у столиці зірковий склад спікерів. Вже анонсовано участь у мейнстрімі конференції учасника міжнародної космічної місії Rossetta Майкл Куперс (Michael Kueppers) та засновника MoonExpress, BlueDot, Intelius, InfoSpace, мільярдера та філантропа Навіна Хаіна (Naveen Jain). Тема цьогорічного заходу - технології майбутнього. Змінам, викликам та перспективам, що вони принесуть у наше життя в найближчі кілька років, буде присвячений основний потік конференції. Низка доповідачів конференції представлятимуть компанії, що вже працюють у галузі приватних космічних перевезень. Вони поділяться прикладним досвідом успішної реалізації амбітних та надскладних проектів.
На технічних потоках виступатимуть досвідчені експерти з США, Іспанії, Німеччини, Ізраїлю, які є частими доповідачами провідних міжнародних конференцій, однак до сьогодні не приїздили в Україну. Формат конференції передбачає мікс лекцій та воркшопів,  одночасно працюватимуть кілька тематичних потоків, присвячених Software Development, UI\UX Design, Product Management, Business Development, Future Technologies, Internet of Things.

Новинкою цьогорічного IT Weekend Ukraine стане виставка стартапів та сучасних технологічних новинок від українських розробників. 
Урочистим завершенням події стане IT Awards - церемонія нагородження кращих ІТ-експертів України із яскравою афтерпаті та музичним концертом.
Не проґавте найгучнішу ІТ-подію року! 

Поспішайте зареєструватися, квитки для early birds можна придбати до 1 червня.
Вартість квитків: 89$ - 189$
Стежте за новинами на сайті та у Facebook. Ми будемо регулярно інформувати Вас про нових гостей конференції та формування програми. Якщо у вас виникнуть запитання, напишіть на адресу info@itweekend.ua 

 

Новини компаній

Додати новий коментар