Учасники

21 квітня 2017 року було оголошено результати виборів керівництва IT Комітету Американської торговельної палати в Україні. Згідно результатів голосування, Ольгу Романенко, керівника практик Інтелектуальної власності, IT і Захисту персональних даних Адвокатського об’єднання «PwC Legal», було обрано співголовою Комітету.

Маючи значний досвід роботи з українськими органами влади, міжнародними і локальними клієнтами, Ольга планує на цій позиції зосередитися на налагодженні діалогу між представниками IT-бізнесу і українською владою задля поліпшення бізнес-клімату в нашій країні.

Ольга окреслила основні напрямки своєї роботі впродовж року: «Я бачу свою роль у залученні більшої кількості IT-компаній, що працюють на території України, до активної співпраці з Палатою. Це дозволить посилити позицію Палати, зробивши її голос ще вагомішим, і допоможе ефективніше відстоювати інтереси її членів. Найближчим часом я планую зосередитися на розробці проекту національної стратегії, яка б сприяла розвитку IT -індустрії в Україні».

Додати новий коментар