Учасники

NIX Solutions прийме участь у будівництві Інноваційного кампуса для харківських IT-студентів

У Харкові розпочинається будівництво Інноваційного кампуса — спільного проекту НТУ «Харківський політехнічний інститут», проекту Фонду Василя Хмельницького K.

Читати більше

Підсумки 2017 для DataArt: зростання на 27%

За минулий рік зростання ІТ-сфери в Україні у середньому склало близько 20%.

Читати більше

Компанія Intellias увійшла до 50 найкращих аутсорсингових компаній світу та очолила рейтинг IT-роботодавців України

Українській аутсорсинговій компанії Intellias вдалось потрапити одразу у 2 списки, опублікованих на сайті clutch.co. Clutch – це незалежна платформа, що проводить оцінку надання послуг ІТ-компаній та агентств.

Читати більше

Компанія N-iX увійшла до 500 найбільших світових виробників програмного забезпечення

Журнал Software Magazine - одне із найавторитетніших видань у сфері інформаційних технологій – включив українську компанію N-iX, що є членом Асоціації «ІТ України», до...

Читати більше

SoftServe поглинає Coders Center для зміцнення експертизи Enterprise Platform

SoftServe, глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що надає цифрові рішення та консалтинг у сфері цифрової трансформації бізнесу, оголосила про поглинання Coders Center, приватної технологічної компанії з головним офісом в Польщі.

Читати більше

SoftServe надав 5 стипендій для навчання на програмі LITS4kids

Завдяки соціально відповідальним ІТ компаніям Львова талановиті та мотивовані діти зможуть навчатися на програмі LITS4kids безкоштовно.

Читати більше

14 думок про бізнес і життя від Ігоря Бєди, керівника GlobalLogic Україна

«Найбільше я люблю драйв. А GlobalLogic якраз одна з тих компаній, де ти постійно перебуваєш в русі», — розповідає Ігор Бєда, керуючий директор GlobalLogic Україна.

Читати більше

Організатори ІT Weekend Ukraine зберуть у Києві зірковий склад спікерів

Розпочався продаж квитків на 5 міжнародну конференцію ІТ Weekend Ukraine, що відбудеться 17 вересня у Києві. Це масштабна галузева подія, яка щороку збирає провідних світових експертів та близько 1000 учасників з усієї України. 

Читати більше

Віце-президент компанії GlobalLogic — про технологічні тренди майбутнього

Усім учасникам ІТ-спільноти — від початківців-стартаперів до впливових менеджерів — цікаво знати, які сфери і технології набирають популярності. 

Читати більше