Учасники

Компанії-члени Асоціації зустрілися з віце-президентом Founders Fund

8 листопада представники компаній-членів Асоціації мали можливість зустрітися з Майклом Солана, віце-президентом Founders Fund, одним із засновником якого є відомий підприємець Пітер Тіль.

Читати більше

До 2020 року IT-галузь України може зрости до 6 млрд дол. США

Ринок розробки програмного забезпечення (ПЗ) – єдина експортна галузь України, що стабільно зростає, за 2013-16 рр. показавши приріст на 58%. Експорт послуг із розробки ПЗ у 2016 р. склав 3,2 млрд дол.

Читати більше

Олександр Кубраков, виконавчий директор Асоціації "IT України", про Зелену книгу "Регулювання ринку розробки ПЗ" в ефірі Голос столиці

Про особливості та тенденції українського ринку розробки програмного забезпечення, світову конкуренцію, експортний потенціал галузі та Зелену книгу "Регулювання ринку розробки програмного забезпечення" розповів Олександр Кубраков, виконавчий...

Читати більше

Олександр Кубраков та Юрій Антонюк в ефірі Радіо Свобода про україський ринок IT-послуг

З початку 2017 року експорт українських IT-послуг показав зростання на 18,3%. В грошовому еквіваленті - на понад $1 млрд.

Читати більше

В Україні запустили портал для вибору ІТ ВНЗ

Профільна Асоціація "ІТ України" зібрала на сайті www.chooseit.org.ua єдину базу даних по провідним ІТ - кафедрам державних ВНЗ.

Читати більше

14 червня відбулося засідання фінансово-правового комітету Асоціації

У вівторок  відбулося засідання фінансово-правового комітету Асоціації, на якому було розглянуто питання внесення змін до нормативної бази щодо регулювання діяльності, пов'язаної з юрисдикціями зі зниженими ставками оподаткування.

Читати більше

На Дніпропетровщині придумали, як підвищити якість освіти

Унікальні освітні програми, олімпіади з робототехніки та програмування, IT-спеціалісти та студенти вишів у ролі викладачів. В Дніпропетровській ОДА обговорили перспективи співпраці IT-компаній з навчальними закладами області.

Читати більше

Стосовно законопроектів №4579 та №4629

Шановні колеги,

Читати більше

Найкращі HR-директори найбільших ІТ-компаній України обговорили підвищення стандартів професії

На зустрічі 25 травня в рамках  HR-комітету Асоціації керівники відповідного напрямку компаній обговорили актуальні питання та перспективи роботи з персоналом в ІТ-галузі України.

За результатами обговорення вирішили:

Читати більше

У Луцьку відбулася учнівська конференція: «Твоє майбутнє в ІТ»

21 травня компанія InternetDevels спільно з Асоціацією «ІТ України» організували справді нестандартну подію для міста Луцька — учнівську конференцію «Твоє майбутнє в ІТ».

Читати більше