Учасники

В Україні запустили портал для вибору ІТ ВНЗ

Профільна Асоціація "ІТ України" зібрала на сайті www.chooseit.org.ua єдину базу даних по провідним ІТ - кафедрам державних ВНЗ.

Читати більше

14 червня відбулося засідання фінансово-правового комітету Асоціації

У вівторок  відбулося засідання фінансово-правового комітету Асоціації, на якому було розглянуто питання внесення змін до нормативної бази щодо регулювання діяльності, пов'язаної з юрисдикціями зі зниженими ставками оподаткування.

Читати більше

На Дніпропетровщині придумали, як підвищити якість освіти

Унікальні освітні програми, олімпіади з робототехніки та програмування, IT-спеціалісти та студенти вишів у ролі викладачів. В Дніпропетровській ОДА обговорили перспективи співпраці IT-компаній з навчальними закладами області.

Читати більше

Стосовно законопроектів №4579 та №4629

Шановні колеги,

Читати більше

Найкращі HR-директори найбільших ІТ-компаній України обговорили підвищення стандартів професії

На зустрічі 25 травня в рамках  HR-комітету Асоціації керівники відповідного напрямку компаній обговорили актуальні питання та перспективи роботи з персоналом в ІТ-галузі України.

За результатами обговорення вирішили:

Читати більше

У Луцьку відбулася учнівська конференція: «Твоє майбутнє в ІТ»

21 травня компанія InternetDevels спільно з Асоціацією «ІТ України» організували справді нестандартну подію для міста Луцька — учнівську конференцію «Твоє майбутнє в ІТ».

Читати більше

Представниця Асоціації «ІТ України» в складі робочої групи комітету ВРУ з питань податкової та митної політики

28 квітня Президент Петро Порошенко підписав Указ № 180/2016 «Про заходи щодо протидії зменшення податкової бази і переміщенню доходів за кордон».

Читати більше

Запрошуємо на фінансово-правову конференцію для ІТ-компаній FEATIT

Запрошуємо 10 червня до Одеси на фінансово-економічну конференцію для ІТ-компаній FEATIT: Finance, Economy, Analytics of Software Business

Читати більше