Учасники

Вчора, 29 серпня, ми провели урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу проектів учнів нашої літньої школи «CODE Summer: First Step in IT» 2017.

Упродовж липня та серпня діти нашої літньої школи «CODE Summer: First Step in IT» подолали низку випробувань та пройшли навчання на базі трьох університетів-партнерів:  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Київського національного університету культури і мистецтв.

Загалом у рамках нашого проекту взяло участь 90 дітей, з них 51 захищали свої проекти. Для багатьох з них це було перше знайомство з програмуванням та перший досвід особистої розробки проектів. А багатьох ми радо вітали як давніх знайомих, що брали участь у школі в минулі роки. І ми можемо впевнено сказати, що всі вони гідно впоралися з поставленими перед ними викликами.

Разом з представниками ІТ-компаній SoftServe, Svitla Systems та Valtech ми обрали переможців нашого конкурсу проектів. Вибір був непростим. Оцінювали технічну складову проектів - 50 балів, оформлення інтерфейсу проекту та його доступність для користувача - 25 балів, і презентацію та виступ розробників - теж 25 балів.

Перше місце посів проект «Locker» розробки Кирила Фіщука та Микити Маляренко. «Locker» - це повністю робоча програма для шифрування будь-яких даних та створення унікального ключа для їх дешифровки. Ключ для кожного шифрування унікальний і підробити його абсолютно неможливо. Зберігається він у android-додатку на телефоні власника інформації і розшифрувати дані без телефону неможливо.

 

Друге місце - повномасштабний проект “ShipSharp”. За своєю сутністю цей проект - прототип проектної роботи ІТ-компанії. Наші учні створили три різні підрозділи, кожний з яких займався своєю частиною проекту - Front end, Game Dev та Back end.

В результаті у них вийшов повномасштабний проект з великим функціоналом: cайт з міні-іграми, розрахунком мореплавних характеристик корабля, бібліотекою кораблів та багато іншого, 3d гра Yellow Submarine та мобільний додаток з розпізнаванням кораблів за фото і демонстрацією3d моделі.

2.png

Третє місце - проект “BrainTrain”, сайт з тестуваннями для поліпшення навичок та вивчення нового. Важливою особливістю є можливість не лише проходити тести, а й самому додавати їх на сайт.

StartPage.JPG

Окремо хочемо подякувати ІТ-компаніям партнерам школи “SoftServe”, “Svitla Systems”, “Valtech, “Computools” - без вашої участі, вашого досвіду та вашого натхнення цей проект був би неможливий. Адже саме безпосередній контакт дітей з представниками передових компаній ІТ-індустрії робить наш проект по-справжньому живим, актуальним, та максимально практичним

Дякуємо нашим інформаційним партнерам: інтернет-ресурсу Діти в місті. Київ та сайту для хороших батьків UAUA.INFO за допомогу в розповсюдженні інформації про нашу школу.

 

Додати новий коментар