Учасники

Мобільний додаток, розроблений компаніями Hotels.com® та ЕРАМ, отримав престижну нагороду MediaPost Appy Awards 2018 в категорії «Подорожі та туризм». Він був визнаний кращим додатком для авіакомпаній, готелів, туристичних пошукових систем, круїзів та сервісів оренди автомобілей.

«55% нашого трафіку генерують користувачі смартфонів, тому розробка та інвестиція в наш мобільний додаток є основним пріоритетом. Ми постійно шукаємо можливості для розширення кордонів і впровадження інновацій. Задоволені, що наш спільний з EPAM додаток, отримав Appy Awards. Ми і надалі будемо розвивати наші технології, тому найближчим часом  стежте за новими мобільними інноваціями»,заявив Деніель Крейг, VP of Mobile в Hotels.com.

В ЕРАМ також висловили радість з приводу високої оцінки свого продукту

«Ми пишаємося нашим спільним з Hotels.com визнанням з боку Appy Awards. Це демонструє здатність реалізовувати бачення клієнтів за допомогою нашої експертизи в дизайні, розробці мобільних додатків, роботі з Big Data і DevOps/TechOps. Ми цінуємо нашу співпрацю з Hotels.com, яка триває вже більше 10-ти років. З нетерпінням чекаємо продовження роботи над впровадження інновацій з клієнтоорієнтованим підходом до досвіду користувачів», – зазначає Балаш Феєж, співкерівник напрямку Global Business в EPAM.

Додаток Hotels.com допомагає мандрівникам шукати готелі за допомогою детальних параметрів, фільтрів і функції геолокації. Користувачі можуть порівняти готелі за характеристиками і цінами, вивчити ексклюзивні пропозиції та забронювати місця. Додаток також пропонує інноваційну технологію мобільних ключів після бронювання, яка дозволяє мандрівникам реєструватися, виїжджати з готелю і отримувати доступ до своєї кімнати через мобільний пристрій.

На сьогодні користувачі смартфонів на базі IOS і Android вже завантажили Hotels.com понад 70 млн. разів та оцінили його на 4.5+ зірок. Детальніше ознайомитися з додатком можна за посиланням www.hotels.com/hotel-deals/app/.

 

Довідка

EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM), заснована в 1993 році, сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM створює передові рішення для бізнесу. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. EPAM був визнаний лідером ринку низкою незалежних аналітичних агентств і займає 12 місце в списку Forbes «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній», 1 місце серед постачальників ІТ-послуг в списку Fortune «100 найбільш швидкозростаючих компаній».

Премія APPY Awards щороку проводиться найбільшим та найвпливовішим медіа-ресурсом в сфері маркетингу та реклами MediaPost Communications. APPY Awards популяризує креативність і прогресивний досвід в дизайні додатків, цього року вона відзначила свою 21 річницю. MediaPost Communications розміщує новини, блоги та каталоги для планування і покупки як традиційної, так і онлайн-реклами у спільноті з понад 150 000 членів.

Додати новий коментар