Учасники

Luxoft Holding, Inc (NYSE: LXFT), провідний постачальник послуг із розробки програмного забезпечення та інноваційних ІТ-рішень для глобальної клієнтської бази, оголосила про придбання IntroPro, інженерної консалтингової компанії. IntroPro має багатий досвід у розробці, тестуванні та контролі якості програмного забезпечення і послуг із доставки аудіо й відео контенту. Експертність компанії сфокусована на індустріях телебачення, медіа та розваг. Це придбання посилює досвід розробок Luxoft в перелічених галузях і розширює поточну пропозицію для провайдерів бездротової передачі даних, а також кабельних/супутникових провайдерів - аудиторії клієнтів, з якою Luxoft активно співпрацює упродовж останніх кількох років.

IntroPro генерує більше 90% свого доходу в секторі телекомунікацій та медіа, обслуговуючи клієнтів у Північній Америці. IntroPro має схожу з Luxoft культуру інженерної майстерності. При розробці комплексних інноваційно-орієнтованих рішень компанія дотримується бездоганної якості і гнучкості. Фахівці компанії працюють в кількох офісах у Сполучених Штатах, а власне сама розробка ведеться талановитими фахівцями в Україні. Синергія між двома компаніями дозволить Luxoft зміцнити свої позиції в телекомунікаційній вертикалі. Обидві компанії мають схожу клієнтську базу і досвід в розробці рішень наступного покоління, а також програмного забезпечення для клієнтських пристроїв (Set-Top-Box та інших) для доставки контенту за допомогою хмарних технологій.

В еру цифрової трансформації сфера телекомунікацій і медіа зазнали великих змін. Ці зміни продиктовані не тільки трансформацією способів споживання кінцевими користувачами, а й регуляторами, які наполягають на необхідності доступу до сервісів і товарів через користувацькі пристрої.

IntroPro має досвід розробки мультимедійних стратегій для своїх клієнтів. Основний фокус цих стратегій - доставка контенту по веб-мульти-каналах, які доступні по всьому світові завдяки сучасним і гнучким технологіям.

«Ми раді вітати IntroPro в родині Luxoft, - сказав Президент і Виконавчий директор Luxoft Дмитро Лощінін. - Сьогодні ми спостерігаємо зростання попиту споживачів на аудіо і відео контент, який без перешкод передається між пристроями, у будь-якому місці і в будь-який час. IntroPro, як один зі світових лідерів в галузі доставки контенту, посилить експертизу Luxoft у Медіа і Телеком напрямках. Я впевнений, що команда інженерів IntroPro в синергії з Luxoft принесуть ще більше користі клієнтам, що дозволить їм збільшити привабливість бізнесу».

«За вісім років IntroPro здобула популярність на ринку завдяки розробці та впровадженню унікальних рішень із доставки аудіо та медіа контенту. Ми пишаємося нашим успіхом і зростанням, а також тим, що наші рішення працюють в мільйонах сімей США, - розповідає Іван Діанов, CEO of IntroPro, компанії в якої в Україні зосереджена основна команда фахівців. - Приєднання до команди Luxoft - це наступний логічний крок в історії розвитку IntroPro і в розвитку гнучкої платформи доставки контенту. Синергія з Luxoft дозволить розробити і реалізувати ще більш масштабні рішення для клієнтів. Ми з нетерпінням очікуємо нашого співробітництва і виходу на новий якісний рівень».

Про Luxoft
Luxoft Holding, Inc. (NYSE: LXFT US) - провідний постачальник послуг в галузі розробки програмного забезпечення та інноваційних ІТ-рішень з клієнтською базою по всьому світу, що складається головним чином з великих транснаціональних корпорацій. Послуги Luxoft з розробки ПЗ включають в себе створення та підтримку базового і критично важливого замовного ПЗ, проектування і тестування продуктів, а також технологічний консалтинг. Рішення Luxoft ґрунтуються на власних продуктах і платформах і безпосередньо впливають на результати клієнтів, а також ефективно забезпечують безперервний інноваційний процес. Компанія розробляє власні технологічні рішення і надає послуги з 32-х спеціалізованих центрів по всьому світу. Luxoft налічує понад 11 500 співробітників і 39 офісів в 19 країнах Північної Америки, Західної та Східної Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, а також у Мексиці та Південній Африці. Компанія Luxoft зареєстрована на Британських Віргінських островах (Тортола); діючий головний офіс знаходиться в м. Цуг (Швейцарія); компанія зареєстрована на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE). http://www.luxoft.com 

Про IntroPro
IntroPro - світовий лідер в розробці спеціалізованих продуктів, техніки і програмного забезпечення для галузей телекомунікації та медіа. Команда IntroPro координує весь життєвий цикл розробки продукту: архітектура, проектування, впровадження, тестування і QA, технічне обслуговування та управління послугою. https://www.intropro.com 

Додати новий коментар