Учасники

Популярний гарвардський онлайн-курс CS50 Introduction to Computer Science на Prometheus перекладено українською мовою за сприяння компанії SoftServe, LITS та волонтерів.
Курс став доступний у квітні. Його поява викликала неабиякий ажіотаж –слухачами онлайн-курсу вже зареєстровано понад 55 тисяч українців.

“Це чудово, що відтепер гарвардський онлайн курс CS50 стане доступим для всіх охочих ще й українською мовою. Я переконана, що цей курс допоможе багатьом зробити свій перший крок до того, щоб стати справжнім фахівцем у програмуванні. SoftServe радо підтримав ініціативу Prometheus, адже це інвестиція у майбутнє IT-індустрії  України,” – сказала Галина Даців, директор SoftServe University.

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. Він розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні. Одночасно із онлайн-курсом відкрито безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах та компаніях України, на яких ментори будуть допомагати слухачам з проходженням CS50. Отримати більше інформації та зареєструватися можна за посиланням

Новини компаній

Додати новий коментар