Учасники

Журнал Software Magazine - одне із найавторитетніших видань у сфері інформаційних технологій – включив українську компанію N-iX, що є членом Асоціації «ІТ України», до рейтингу «Software 500». Вже 35 років поспіль видання публікує такий рейтинг на основі інформації про доходи, отриманих компаніями за рік: як від продажу ліцензій, так і від послуг, що надаються.

N-iX увійшла в ТОП-10 компаній за ростом загального доходу за минулий рік. А у рейтингу «Keeping Fast Company III», до якого включені компанії із загальним доходом від $ 10 млн. до $ 30 млн, N-iX займає друге місце із зростанням більше, ніж на 77%.

«Для нас честь бути серед такого вражаючого переліку компаній, - зазначив співзасновник та CEO N-iX Андрій Павлів. - У 2016 році компанія N-iX продемонструвала неймовірний ріст. Ми вже в 20-ці за розміром в Україні і в нас є амбіція ввійти у топ-10 українських компаній до кінця 2018 року. Такий ріст ми пояснюємо тим, що партнери прагнуть працювати з кращими провайдерами інноваційних та технологічних рішень».

Software 500 - це рейтинг найбільших світових виробників програмного забезпечення і постачальників послуг, орієнтований на середній і великий бізнес, професіоналів індустрії IT, розробників і керівників. Тому важливо, що про ІТ-потенціал України дедалі частіше говорять на міжнародній арені. Цього року, окрім N-iX, до рейтингу Software Magazine ввійшли ще декілька компаній, які мають розробницькі центри в Україні - EPAM, Luxoft, Wix, Limelight, Intetics, TEAM International та QArea.

Новини компаній

Додати новий коментар