Учасники

9 березня провідні IT-спільноти Дніпра: #it_dnipro і Dnipro IT-Community оголосили про злиття і об'єднання зусиль для розвитку IT-індустрії регіону.

Нова спілка, IT Dnipro Community (ITDC), є некомерційною організацією, що об'єднує як можливості великих компаній-виробників програмного забезпечення, так і динаміку дрібного і середнього IT-бізнесу. 

Основними векторами роботи IT Dnipro Community стануть:

  • створення сприятливих умов для роботи і розвитку IT-фахівців,
  • популяризація IT-галузі,
  • підвищення якості профільної освіти,
  • створення привабливого інвестиційного клімату в регіоні. 

Проекти, які найближчим часом планує реалізувати ITDC вплинуть не тільки на індустрію, а й на місто в цілому: дослідження ІТ ринку Дніпра, презентація профільних можливостей регіону потенційним партнерам та інвесторам, підтримка освітніх програм.
 
Максим Іцкович, засновник #it_dnipro, засновник Mobindustry: 

«IT Dnipro Community це об'єднання небайдужих людей: небайдужих до своєї справи, свого міста і своєї країни. Досвід колег з інших міст України доводить, що розвиток ІТ-індустрії, формування іміджу міста, як міста можливостей для кар'єрного зростання, розвитку бізнесу і комфортного життя, ведуть до системних змін в бізнес-середовищі, освіті та інфраструктурі. Ми розуміємо, що подібні зміни - це не результат роботи одного дня. Перед нами стоять довгострокові завдання, які потребують об'єднання зусиль бізнесу, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та інвесторів».

Олексій Тулін, директор Dnipro IT-Community, засновник Archer Software: 

«Крім наявної необхідності консолідації галузі в регіоні, об'єднуючим фактором для нас послужила любов до нашого міста - абсолютно всі компанії поділяють це почуття, готові інвестувати свій час та ресурси. Це надихає і мене, і всіх учасників. У наших організацій були подібні цілі, але ми рухалися до їх досягнення з різних сторін. Тепер усередині організації представлені всі точки зору і це дозволить нам знаходити найбільш ефективні рішення, і звичайно ж, великою кількістю рук ми зможемо зробити більше!».

 

На момент об'єднання до складу ITDC увійшли 12 ІТ-компаній: AMC Bridge, Archer Software, Anadea, DataArt, Dynaris, Exigen Services, ISD, Luxoft, Mobindustry, Siteсore Ukraine, SoftServe, 111 Minutes.   

Детальніше
contact@ditc.org.ua

Додати новий коментар