Учасники

Фонд BrainBasket разом із компанією Пролего створив безкоштовний відеокурс з основ робототехніки, приурочений до Дня програміста та ініціативи #Join_IT. Курс був розроблений в рамках проекту Technology Nation Kids, який був підтриманий фондом Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Відеокурс складається з 10 випусків, у яких глядачів познайомлять із роботами Lego WeDo 2.0, Lego Mindstorms EVE 3, Tetrix, RevRobotics та платформою Arduino, а також навчать розробляти алгоритми, створювати механізми та застосовувати отримані знання на практиці. Курс є безкоштовним та розповсюджується у вільному доступі для некомерційного використання. 

Курс «Основи робототехніки» розрахований на дітей шкільного віку та їхніх батьків. Передбачається, що для батьків будуть цікавими опис роботів, їхніх можливостей і програм, а для дітей - як взаємодіяти із роботами.

«Цей курс може стати першим кроком до вивчення робототехніки та є гарною можливістю для дітей не тільки гратись із роботами, а й розуміти, як вони взаємодіють та самим налаштовувати їх», - сказав Ілля Онищенко, директор програм Фонду BrainBasket.

Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої - сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Фонд було засновано в 2014 році з візією об’єднання зусиль всіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року.

Компанія Пролего — офіційний дистриб`ютор LEGO Education в Україні. Компанія спеціалізується на адаптації та впровадженні інноваційної міжнародної навчальної програми LEGO Education та є офіційним представником Всесвітньої олімпіади з робототехніки.

#Join_IT - соціальний профорієнтаційний проект для учнів 8-11 класів, мета якого підвищити інтерес майбутніх абітурієнтів до інформаційних технологій, тим самим забезпечити економічне і технологічне зростання України. Організатором проекту є Асоціація «Інформаційні технології України», за підтримки Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку та Фонду BrainBasket.

Додати новий коментар