Учасники

Днями міжнародний конкурс інтерактивних інновацій SXSW Interactive Innovation Awards, що проходить в Остіні (шт. Техас, США) оголосив 65 фіналістів з усього світу, серед яких й система BioLock, розроблена R&D командою SoftServe. BioLock дозволяє ідентифікувати водія за допомогою вмонтованих у кермо датчиків, а також вести постійний моніторинг самопочуття водіїв у дорозі.

«У кожній з 13-ти категорій ми відзначили ТОП-5 новинок 2016 року, що були найяскравішими та мають найбільш далекоглядними  – розповіли організатори SXSW Interactive Innovation Awards. Ми обрали кращі розробки з найрізноманітніших сфер, починаючи від біотехнологій до цифрової безпеки для розумних міст».

У контексті незворотніх змін та цифрової трансформації усіх сфер життя, коли персональний комп'ютер зникає, розчиняючись в інтер'єрі, авто, одязі, тілі, R&D команда SoftServe cфокусована на інноваційній взаємодії машин і людей. 

«Інтерфейси стають невидимими. Машини будуть розуміти і відчувати людей все більше, як люди розуміють і відчувають людей. І для цієї взаємодії кнопки, клавіатура, мишка та екран стають непотрібним – розповідає R&D директор SoftServe Василь Милько – У фіналі SXSW Interactive Innovation Awards нам буде непросто. Одним з фіналістів є self-driving truck, який вже перевіз повний трейлер пива на значну дистанцію. Однак участь у конкурсі SXSW не була для нас самоціллю. У нас хороший досвід роботи з біосенсорами, штучним інтелектом та вбудованим програмуванням. Ми просто створили нову корисну технологію на основі наших вмінь і бачення майбутнього. Але оскільки вже ми потрапили до фіналу конкурсу, докладемо там максимум зусиль». 

Результати конкурсу будуть оголошені 12 березня на урочистій церемоній SXSW Interactive Innovation Awards, що пройде в Остіні (Штат Техас, США).

Додати новий коментар