Учасники

Асоціація ІТ України прийняла участь в обговоренні  Середньострокового плану дій уряду до 2020 року. У МОН 16.10 відбулося публічне обговорення Плану дій Уряду до 2020 року, який було презентовано Володимиром Гройсманом 27.12 у частині середньої освіти – завдання розділу «Якісна, сучасна і доступна середня освіта».

На обговренні було присутнє вище керівництво Міністерства - Міністр освіти і науки Лілія Гриневич та перший заступник Міністра Володимир Ковтунець, заступник міністра Павло Хобзей – відповідальний за середню освіту.

Запропонований Кабміном проект плану передбачає забезпечення нової якості змісту навчальних програм так та підвищення рівня підготовки вчителів. Відповідно до результатів обговорення під час конференції Синергія «ІТ Освіта та ІТ бізнес» директор Асоціації Віктор Валєєв запропонував Міністерству реалізувати такі заходи як  запровадження пілотних проектів з  підвищення ефективності співпраці шкіл з вищими навчальними закладами, зокрема шляхом спрощення залучення студентів старших курсів відповідних  спеціальностей ВНЗ до педагогічної практики ( на базі ІТ ВНЗ при викладанні предмету «Інформатика»), підвищення ефективності профорієнтаційної роботи з учнями старшої школи та підвищення ролі та якості викладання «Інформатики» у середній школі.

Нагадаємо, що завдяки зусиллям Асоціації вдалося добитися введення програмування у програму курсу «Інформатика» у школі, починаючи з 8-го класу з 2016 року.

Додати новий коментар