Учасники

Електронна комерція стала невід'ємною складовою сучасної економіки. Світовий ринок електронної комерції продовжує невпинно зростати і зберігає абсолютні значення свого приросту. А тільки Український ринок eCommerce за останні п’ять років виріс у два рази. І це на тлі на  загального спаду економіки країни.
 
Саме тому, не дивлячись на те що eCommerce не є основним профілем нашої діяльності, Асоціація «ІТ України» готова надавати підтримку компаніям у напрямку розвитку eCommerce та програмних рішень для нього в Україні.
І тепер, Асоціація «ІТ України» є повноправним членом Європейської Асоціації Електронної Комерції(EMOTA).
 
EMOTA - Європейська торгова асоціація, яка представляє всі аспекти дистанційної торгівлі в цілому і електронної комерції зокрема. Від імені своїх асоціацій-членів, EMOTA просуває без бар'єрний єдиний європейський ринок для дистанційної торгівлі.
 
Це величезний крок  до нових перспектив і співпраці з європейськими клієнтами для всіх українських розробників eCommerce. EMOTA допомагає всім своїм членам асоціації в подоланні відмінностей в правових системах, що спрощує співпрацю і створює довірчі відносини з європейськими партнерами.
Дякуємо компанії Dinarys за підтримку у цьому перспективному для України питанні.

Додати новий коментар