Учасники

Вітчизняний ІТ-бізнес продовжує отримувати міжнародне визнання. Цього разу 5 українських компаній зі сфери інформаційних технологій увійшли до відомого рейтингу «Inc. 5000 Europe» – списку приватних компаній Європи, які розвиваються найбільш динамічно. Укладачем рейтингу є авторитетний американський журнал для підприємців «Inc.».

Розрахунок темпів розвитку здійснюється експертами журналу на основі інформації про річні доходи компаній за 2014, 2015 та 2016 роки.

Українські ІТ-компанії, які представлені у цьогорічному рейтингу (за алфавітним порядком):

  • Clickky - платформа для мобільних рекламодавців та паблішерів. 1153 позиція у списку та зростання на 600%.
  • Intellias - міжнародна компанія-розробник з головним офісом у Львові. Учасник Асоціації «ІТ України».
  • MacPaw – українська продуктова IT-компанія. Спеціалізується на розробці програмного забезпечення для MacOS. 1289 позиція та майже 552% зростання.
  • N-iX – міжнародна компанія-розробник з головним офісом у Львові, Учасник Асоціації «ІТ України». За даними рейтингу, компанія продемонструвала зростання на 331%. Займає 2141 сходинку у списку.
  • Netpeak – агенція з інтернет-маркетингу та розробник сервісів для інтернет-маркетологів. Позиція у рейтингу – 3031, темпи зростання – 172%.

Всього ж цього року до списку Inc. 5000 потрапили 33 компанії з України.

Довідка:

Inc. - американський діловий журнал для власників стартапів, малого та середнього бізнесу. Заснований у 1979 році та є одним з перших та найбільш популярних видань на підприємницьку тематику.

Inc. 5000 – щорічний рейтинг компаній, які розвиваються найбільш динамічно. Укладається експертами журналу та має дві окремі версії – для США та Європи.

Додати новий коментар