Учасники

Відкриття Lviv IT School у Києві

Вже зовсім скоро відбудеться офіційне відкриття Lviv IT School у Києві, що стане точкою старту в столиці професійних курсів з програмування, тестування, PM, HR та рекрутингу, а також можливості маленьких киян цікаво та захопливо навчатися на проекті LITS4kids.
Де: HUB 4.0 пров. Ярославський, 1/3
Коли: 21 квітня, з 19.00 до 21:00
В рамках відкриття пройде чимало цікавих лекцій від провідних ІТ спеціалістів. Ви дізнаєтесь про унікальні особливість школи, і ми поділимось з вами секретами успіху якісної ІТ освіти  від LITS. Цікаві знайомства, неформальне спілкування і частування гарантовані. Анонс спікерів та доповідей уже незабаром. 
Не пропустіть найцікавішого - слідкуйте за новинами події у Facebook 
Вхід безкоштовний, попередня реєстрація обов’язкова 

Львівська ІТ школа (Lviv IT School) заснована у 2014 році та об’єднує сім напрямків навчання: програмування, тестування, веб дизайн, проектний менеджмент, рекрутинг та HR, бізнес аналіз і бізнес девелопмент, а також абсолютного ексклюзивний проект дитячого навчання LITS4kids. За час свого існування Lviv IT School завоювала високі позиції у рейтингах ІТ шкіл України, випустила понад 2000 професійних ІТ спеціалістів, активно запустила два безкоштовні навчальні курси на освітній платформі Prometheus, провела сотні ІТ івентів, воркшопів та відкритих лекцій. До того ж школа невпинно розростається, відкриваючи все нові і нові філії. Окрім Львова, на даний момент Lviv IT School навчає також майбутніх айтишників Одеси та Харкова, а з квітня 2016 року розпочинає свою активну діяльність і у Києві.

Місія школи: 
Надавати IT освіту, яка покращує життя людей та змінює суспільство. Допомогти кожному розкрити свій потенціал в IT індустрії.
www.lits.com.ua
Facebook
Youtube
Linkedin

Новини індустрії

Додати новий коментар