Учасники

Юрій Олександрович Антонюк, Президент Асоціації "Інформаційні технології України", керівник та візіонер компанії ЕРАМ Україна, яка входить в міжнародну корпорацію EPAM Systems. 
Доцент Військової Академії Республіки Білорусь, технічний спеціаліст та підприємець, Юрий більше 20 років працював з технологіями програмування та керував командами з розробки ПЗ. 

До ЕРАМ Білорусь він приєднався в  2000 році в ролі керівника відділу з автоматизації тестування, та за 6 років пройшов шлях до директора з QA та менеджера програми з комадою в декілька сотень спеціалістів для міжнародної корпорації з Кремнієвої Долини. 
В 2006 році було відкрито українське представництво компанії в Києві, яке Юрій очолив з першого року заснування. Фокусуючись на розвитку бізнесу та технічних компетенцій компанії, Юрій започаткував ще 4 офіси ЕРАМ в Україніта активно розвиває  програми співпраці з найбільшими ВУЗами України з метою підготовки молодих спеціалістів.

ЕРАМ – найбільша в IT-галузі України компанія з надання сервісу з розробки програмних продуктів, бізнес-рішень та технологічних платформ. Глобально компанія представлена в 25 країнах. 18 000 ЕРАМівців співпрацюють з міжнародними лідерами ринку 
в сферах фінансів, інвестування, рітейлу, мобільних медіа, Hi-Tech, охорони здоров’я та наукових досліджень.

В Україні ЕРАМ співпрацює з більш ніж 4500 спеціалістами, а освітні програми компанії, розроблені на базі ВУЗів щороку випускають біля 1500 перспективних лідерів української IT-галузі.
 
Президент Асоціації обирається на щорічних зборах шляхом голосування. В 2011-2015 роках президентами були Тарас Кицмей (SoftServe), Дмитро Кушнір (Luxoft), Юрій Антонюк (EPAM Systems) та Микола Роєнко (Miratech). 

 

Віце-президент Асоціації з правових питань

Дмитро Овчаренко, голова фінансово-правового комітету Асоціації “ІТ України", керуючий партнер консалтингової компанії SBT Systems Ukraine.

Віце-президент Асоціації по роботі з малим та середнім бізнесом

Віктор Левандовський, генеральний директор InternetDevels