Учасники

Цільова аудиторія:

  • українські компанії-експортери та імпортери;

Мета заходу:

  • розширення ринків збуту українських товарів;
  • активізація торговельно-економічно співробітництва між країнами;
  • обмін інформацією та контактами для пошуку партнерів.

Асоціація «Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати» (далі − ICC Ukraine) інформує, що 12-15 березня 2017 року під патронатом ICC Ukraine та за підтримки Посольства України у Соціалістичній Республіці В’єтнам делегація ділових кіл України здійснить візит до В’єтнаму.

Під час візиту планується проведення бізнес-форуму за участю ділових кіл України та В’єтнаму та підписання Угоди між ICC Ukraine та ТПП Соціалістичної Республіки В’єтнам про співробітництво, проведення робочих зустрічей з представниками Міністерств та відомств, а також відвідування та ознайомлення з роботою технопарку Хоалак.

На зазначених зустрічах планується обговорити актуальні питання співробітництва у таких сферах діяльності: фармацевтичній, авіаційній галузях, IT технологіях, туризмі, зокрема медичному, виробництві с/г продукції, нафтогазовій галузі, легкій промисловості.

У разі Вашої заінтересованості, просимо підтвердити свою участь у складі делегації ділових кіл, заповнивши відповідну анкету та надіславши презентаційні матеріали про підприємство (російською та англійською мовою).

Контактні особи від ICC Ukraine:

Віце-президент Гресь І. Б., телефон: +38 (044) 272-64-06, електронна адреса: grib@iccua.org;
Директор ЗЕД Гавриленко Є. А., телефон: +38 (044) 279-70-08, e-mail: market@iccua.org

Більше інформації: iccua.org