Учасники

Terrasoft запрошує на Форум бізнес- та IT-лідерів: від стратегії до результату на гіпершвидкостіі!
22 червня в Києві, у КВЦ Парковий, відбудеться Форум бізнес- і IT-лідерів: від стратегії до результату на гіпершвидкості. У фокусі заходу — 10 унікальних кейсів від лідерів бізнесу про те, як розвивати компанію, коли потреби клієнтів, ринок і технології змінюються з приголомшливою швидкістю.
Програма форуму майже сформована, знайомтеся з першими спікерами:

  • ELDORADO: Тарас Гошовський, IТ-директор, розповість, як на практиці виглядає реалізація стратегії омніканальності в компанії: від трансформації бізнес-процесів і визначення ключових метрик онлайн-бізнесу до ролі технологій у цих процесах.
  • Terrasoft: Катерина Костерева, CEO і керуючий партнер, виступить з доповіддю про мистецтво управління бізнесом в епоху змін на гіпершвидкості.
  • Укртелеком: Кирило Гончарук, директор дирекції інформаційних технологій, на прикладах покаже, як проходить комплексна трансформація телекомунікаційного гіганта і як це впливає на IT-ландшафт організації.
  • Baker Tilly: Олександр Почкун, співзасновник і керуючий партнер, поділиться, як побудувати комунікації з клієнтами, щоб досягати успіху в світі, який постійно змінюється.
  • Нафтогаз України: Анатолій Вовнюк, керівник департаменту інформаційних технологій, розповість, як побудувати IТ-департамент, орієнтований на бізнес, і зробити його ключовим драйвером розвитку компанії.
  • ВіДі Груп: Артем Ткаченко, член Наглядової ради, розкаже, як побудувати digital-стратегію компанії і яку роль відіграють CRM-інструменти в її реалізації.

Гостей чекає насичений день — 2 паралельні потоки, 4 тематичні блоки і 8 годин, присвячених практичним кейсам та історіям успіху в маркетингу, продажах і сервісі, а також управлінні процесами компанії. В програмі форуму:

  • Управління на гіпершвидкості: серія доповідей про мистецтво управління бізнесом в епоху змін. 
  • Кейси компаній: історії лідерів ринку, для яких гнучкість і готовність до змін стали ключовими факторами успіху.
  • Process Art Studio: інтерактивні майстерні з побудови бізнес-процесів. 
  • Майстер-класи: кращі практики управління продажами, маркетингом і сервісом, а також експрес-тренінг з управління бізнес-процесами.

Форум бізнес- та IT-лідерів — це не тільки надихаючі виступи спікерів, але й територія для активного нетворкінгу. Зустріч понад 700 учасників — власників бізнесу, топ-менеджерів та керівників департаментів — це чудова можливість для розширення кола ділових контактів. Також для гостей форуму буде організована експозона для знайомства з технологіями, які допомагають компаніям трансформуватися на високій швидкості.
Дізнатись більше про форум та зареєструватися можна на сайті Terrasoft. Приєднуйтесь!
22 червня. Київ. Форум бізнес- та IT-лідерів: від стратегії до результату на гіпершвидкості >>

Група компаній Terrasoft — розробник платформи bpm'online для управління бізнес-процесами маркетингу, продажів та сервісу. У компанії працює близько 700 експертів, а її продуктами користується більше 6 500 клієнтів по всьому світу. А партнерська мережа налічує понад 400 партнерів у 35 країнах. Детальніше >>