Учасники

Світовий Інвестиційний Форум
«Міжнародні інвестиції – шлях до конкурентоспроможності та розвитку»
2-4 квітня 2017, Дубай, ОАЕ

Шановні колеги, майбутні партнери та делегати з України! 
    
Інвестори зі 140 країн прагнуть зустрітися з бізнесом Нової України!
Від імені Української Бізнес Асоціації та Annual Investment Meeting (Світового Інвестиційного Форуму) пропонуємо вам приєднатися до української делегації та знайти інвесторів і бізнес-партнерів на головній інвестиційній платформі світу в Дубаї, що відбудеться 2-4 квітня 2017 року.
Щорічний Світовий Інвестиційний Форум цього року спрямовано на залучення прямих іноземних інвестицій у ринки, що розвиваються (http://www.aimcongress.com/en/). Участь в AIM – це відкриття приголомшливих можливостей розширення свого бізнесу та залучення міжнародних інвестицій з Близького Сходу та всього світу (більше 140 країн, серед яких США, Китай, Індія, Саудівська Аравія, Катар, країни Африки та ін.).
Маємо честь запросити вас долучитися до Делегації поважних бізнесменів із України, серед яких: 

 
Більше про форум та Делегацію до вашої уваги на сайті www.aimcongress.uba.in.ua 
Протягом трьох днів Форуму ви матимете можливість представити свої інвестиційні проекти понад 15000 інвесторам із 140 країн на стенді Ukrainian Business Hub.

Також проведете корисні зустрічі, які ми заплануємо індивідуально, з урахуванням ваших потреб та побажань, та станете одним із запрошених на закриту гала-вечерю в Armani Hotel для 3000 VIP-інвесторів зі всього світу на чолі із його величністю шейхом Мохаммедом ібн Рашидом Аль Мактумом, еміром Дубая, прем’єр-міністром та віце-президентом Об’єднаних Арабських Еміратів.

На Форумі ми будемо презентувати спеціальний проект журналу БІЗНЕС «100 багатообіцяючих компаній України із експортним потенціалом».

Ви маєте можливість заочно взяти участь в програмі (див. “Пакети” участі)

 

Будемо раді бачити вас у складі делегації від України! 
З питань участі звертайтеся до Олексія Чуєва, (067) 700 96 99, chuiev@uba.in.ua.