Учасники

 

Доброго дня, шановні Пані та Панове!
 
Запрошуємо вас 25 квітня (вівторок) з 15:00 до 17:00 відвідати семінар для виробничих підприємств: "Як повернути прострочені борги? Правильні алгоритми дій":
 

Чому варто відвідати цей захід?
 
Якщо ви є керівником виробничого або промислового підприємства, то з вірогідністю у 95% ваше підприємство має контрагентів-боржників, які не поспішають платити за контрактами або взагалі обрали тактику на кшталт того, що борги віддають лише боягузи. В рамках семінару ви дізнаєтесь про ефективні методи стягнення простроченої заборгованості та інструменти, які передбачені чинним законодавством України для ефективного стягнення заборгованості, а також про тактику їх дієвого використання. Чим більше практичних знань щодо повернення проблемної заборгованості ви отримаєте, тим легше вам буде будувати відносини з існуючими боржниками і новими контрагентами.
 
Матеріал буде викладатись виключно простою та зрозумілою мовою на основі реальних прикладів та ситуацій, а основні акценти будуть зроблені на спілкуванні учасників заходу та питаннях до спікера.

Питання, які будуть розгладитись в рамках семінару:
 

  • Чому судитися не страшно, не соромно і необхідно?
  • Скільки це коштує і як довго триватиме?
  • Способи підвищення ефективності спору: штрафи, забезпечення стягування.
  • Способи здешевлення спору: відшкодування послуг адвокатів і концепція взаємовідносин "Success Fee".

 

 
Спікер: 
Дмитро Жуков, партнер адвокатської фірми "Pragnum", член Комітету з питань безпеки ведення бізнесу Київської ТПП
 
Модератор:
Олександр Липський, співголова Комітету промисловості Київської ТПП, керівник
маркетингового агентства "Lipsky Marketing Group"
 
Участь в семінарі є безкоштовною. Попередня реєстрація обов'язкова.
  
Для реєстрації на захід необхідно направити лист на ел. адресу: lipskygroup@gmail.com з обов'язковим зазначенням П.І.Б. учасника, посади, назви компанії, а також контактного телефону та адреси ел. пошти.
 
Реєстрація учасників припиняється 24 квітня о 15:00. За додатковою інформацією про подію звертайтесь по телефону  +38 068 407 00 00

Гарного дня!